ارور موبایل
آموزش کامل ساخت اکانت لینکدین

آموزش کامل ساخت اکانت لینکدین

لینکدین یک شبکه اجتماعی حرفه‌ای است که برای برقراری ارتباط و ایجاد ارتباط با همکاران، همکاران آینده، کارفرمایان، متخصصان و صنعتیان استفاده می‌شود. این پلتفرم به شما امکان می‌دهد پروفایل شخصی و حرفه‌ای خود را ایجاد کرده، تجربیات کاری، مهارت‌ها و دانش خود را به نمایش بگذارید، مقالات و مطالب مرتبط را مطالعه کنید و با دیگر اعضا در قالب گفتگوها و به اشتراک گذاری محتوا همکاری کنید. لینکدین به عنوان یک پلتفرم استراتژیک برای برقراری ارتباطات و کسب و کارهای حرفه‌ای کاربرد دارد و برای جستجوی شغل، استخدام کارمندان و بسیاری دیگر از امکانات مفید بهره می‌برد.

 

آموزش کامل ساخت اکانت لینکدین

 

برای ساخت اکانت LinkedIn، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. باز کردن صفحه اصلی LinkedIn: ابتدا وبسایت LinkedIn (www.linkedin.com) را باز کنید.

2. وارد شوید یا عضو شوید: اگر قبلاً حساب کاربری دارید، روی “Sign In” (ورود) کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد کنید. در غیر این صورت، روی “Join now” (عضویت در حال حاضر) کلیک کنید.

3. پر کردن فرم ثبت نام: برای عضویت، فرم ثبت نامی را که شامل اطلاعات شخصی مانند نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل و رمزعبور است، باید تکمیل کنید.

4. ایمیل تأیید: پس از تکمیل فرم ثبت نام، یک ایمیل تأیید از LinkedIn دریافت خواهید کرد. برای تأیید اکانت خود، باز کنید و بر روی لینک تأیید کلیک کنید.

5. ویرایش پروفایل: پس از تأیید اکانت، پروفایل خود را تکمیل کنید. اطلاعات شخصی، سوابق تحصیلی و شغلی، مهارت‌ها و تجربیات خود را وارد کنید.

6. بروزرسانی تنظیمات حریم خصوصی: در تنظیمات حریم خصوصی، می‌توانید نحوه قابل رویت بودن اطلاعات شما توسط دیگران را مشخص کنید.

7. اتصال با دوستان و شبکه‌سازی: LinkedIn به شما امکان اتصال با دوستان، همکاران و آشنایان را می‌دهد. از طریق بخش “Connections” (اتصالات) و “Add Connections” (افزودن اتصالات)، می‌توانید افراد را بیابید و دعوتنامه‌های اتصال برای آن‌ها ارسال کنید.

8. جستجو و پیدا کردن فرصت‌های شغلی: از قابلیت جستجو در LinkedIn برای یافتن شغل‌ها و فرصت‌های شغلی استفاده کنید. همچنین می‌توانید به گروه‌های کاری و شرکت‌های مورد علاقه خود بپیوندید.

9. ارتباط با صنعت خود: با دنبال کردن شرکت‌ها، اضافه کردن مهارت‌ها و نوشتن مطالب یا پیوستن به گروه‌های مرتبط، در صنعت خود به خبرترین و اطلاعات تازه دسترسی پیدا کنید.

10. به‌روزرسانی پروفایل و فعال ماندن: پروفایل خود را به طور منظم به‌روز کنید، محتوای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و با دوستان و همکاران خود در ارتباط باشید.

با پیروی از این مراحل، شما می‌توانید یک اکانت LinkedIn راه‌اندازی کنید و در شبکه‌سازی حرفه‌ای در این پلتفرم موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.