ارور موبایل
ارور page isn't available right now اینستاگرام

ارور page isn’t available right now اینستاگرام

ارور page isn’t available right now اینستاگرام

دلیل اصلی دریافت خطای «page isn’t available right now» در اینستاگرام این است که لینک صفحه نادرست است. اگر به صورت دستی URL پیوند را تایپ کنید، ممکن است این اتفاق بیفتد.

علاوه بر این، اگر کاربری که لینک را ارسال کرده در دسترس نباشد، لینک را نیز از دسترس خارج می کند. اگر اینستاگرام دچار قطعی سرور باشد یا مالک لینک شما را بلاک کرده باشد، این مورد نیز صادق است. در اینجا 8 راه برای رفع این مشکل وجود دارد.

1. لینک را دوبار بررسی کنید

برخی از کاربران ترجیح می دهند به جای انجام کل فرآیند کپی کردن متن از پست اینستاگرام، پیوند را به صورت دستی تایپ کنند. با این حال، این راه را به اشتباهات در آدرس لینک می دهد.

برای اطمینان از اینکه اینطور نیست، پیوند را دوباره چک کنید و مطمئن شوید که املای آن درست است. سپس، دوباره لینک را باز کنید. اگر همچنان خطای «متاسفم این صفحه در حال حاضر در دسترس نیست» را دریافت کردید، به راه حل بعدی بروید.

2. بررسی کنید که آیا اینستاگرام خراب است یا خیر

اگر با وجود آدرس لینک صحیح، اغلب خطای «محتوا در دسترس نیست» را در اینستاگرام می‌بینید، ممکن است به این دلیل باشد که اینستاگرام از کار افتاده است. اگر سرورهای اینستاگرام آنطور که انتظار می رود کار نکنند، از عملکرد صحیح اینستاگرام مانند باز کردن لینک ها جلوگیری می کنند.

 

برای بررسی موضوع page isn’t available right now ، به صفحه وضعیت اینستاگرام Down Detector بروید و ببینید آیا گزارش‌های قطعی اخیر قابل مشاهده است یا خیر. اگر وجود دارد، قبل از تلاش مجدد، کمی صبر کنید. علاوه بر این، نقشه خاموشی را تماشا کنید تا ببینید آیا مشکل حل شده است یا خیر.

3. صفحه را در حین خروج از سیستم جستجو کنید

در حالی که توصیه می‌شود برای دسترسی به همه ویژگی‌ها وارد حساب اینستاگرام خود شوید، اما همچنان می‌توانید بدون ورود به سیستم به برخی از صفحات اینستاگرام دسترسی داشته باشید. بنابراین، برای بررسی اینکه آیا لینک کار می‌کند، مرورگر وب خود را باز کنید و پیوند را در آن کپی کنید. نوار آدرس سپس، ببینید آیا صفحه باز می شود یا خیر. در اینجا نحوه

مرحله 1: مرورگر وب خود را باز کنید.

مرحله 2: در نوار جستجو، پیوند مربوطه را قرار دهید. همچنین می توانید لینک را به صورت دستی تایپ کنید.

مرحله 3: سپس Enter را فشار دهید تا صفحه باز شود.

 

برای بررسی موضوع page isn't available right now

 

حالا صبر کنید تا صفحه لود شود. اگر اینستاگرام همچنان پیغام خطا نشان می‌دهد، به راه حل بعدی ادامه دهید.

4. اتصال اینترنت خود را بررسی کنید

اینترنت شما برای عملکرد برنامه هایی مانند اینستاگرام بسیار مهم است. بنابراین، اگر با مشکلاتی مانند سرعت پایین یا قطع مکرر ارتباط داشته اید، ممکن است باعث خطای اینستاگرام شود. و در حالی که قطع ارتباط در نوار منوی تلفن شما قابل مشاهده است، می توانید با اجرای تست سرعت یا پخش یک ویدیو در YouTube، سرعت اینترنت خود را به طور جداگانه بررسی کنید.

اگر سرعت‌ها کمتر از حد انتظار است یا ویدیو به لکنت ادامه می‌دهد، یا به Wi-Fi بروید یا اگر قبلاً متصل شده‌اید، به روتر نزدیک‌تر شده و دوباره بررسی کنید. هنگامی که اینترنت شما همانطور که انتظار می رود کار کرد، اینستاگرام را دوباره باز کنید و ببینید آیا می توانید به صفحه یا پیوند دسترسی پیدا کنید.

5. بررسی کنید که آیا کاربر فعال است یا خیر

اگر پیوندی را از یک کاربر خاص مشاهده می کنید، باید در اینستاگرام در دسترس باشد تا کار کند. بنابراین، اگر همچنان «page isn’t available right now» را برای لینک‌های خاص اینستاگرام می‌بینید، بررسی کنید که آیا کاربر حساب را غیرفعال کرده است یا خیر.

مرحله 1: اینستاگرام را باز کنید و روی نماد جستجو در تب پایین ضربه بزنید.

مرحله 2: در نوار جستجو، نام یا نام کاربری کاربر مربوطه را تایپ کنید.

مرحله 3: هنگامی که کاربر در نتایج جستجو ظاهر شد، روی نام او ضربه بزنید تا صفحه نمایه او باز شود.

 

5. بررسی کنید که آیا کاربر فعال است یا خیر

 

با این حال، اگر کاربر در نتایج جستجو ظاهر نشود، به احتمال زیاد در حال حاضر در دسترس نیست یا پروفایل اینستاگرام خود را حذف کرده است. در این صورت محتوا یا صفحه از کاربر دیگر قابل مشاهده نخواهد بود. با این حال، ممکن است شما مسدود شده باشید و از این رو نتوانید به محتوای آنها دسترسی داشته باشید.

6. تأیید کنید که مسدود نیستید

مانند هر پلتفرم دیگر رسانه های اجتماعی، می توانید شخصی را در اینستاگرام بلاک کنید. این بدان معنی است که اگر شخصی شما را در اینستاگرام بلاک کرده باشد، دیگر نمی توانید هیچ یک از پست ها یا استوری های او را مشاهده کنید.

حتی اگر لینک پست مربوطه را داشته باشید، این کار نمی کند. می‌توانید توضیح‌دهنده ما را بررسی کنید که چگونه می‌دانید کسی شما را در اینستاگرام بلاک کرده است.

با این حال، اگر مطمئن هستید که آنها شما را مسدود نکرده اند، پس از 1 هفته دوباره پست را بررسی کنید تا ببینید آیا می توانید به آن دسترسی داشته باشید یا خیر. این به این دلیل است که کاربر ممکن است در اینستاگرام shadow ban شده باشد.

7. بستن اجباری و راه اندازی مجدد اینستاگرام

با بستن اجباری هر برنامه، همه عملکردهای برنامه را در پس‌زمینه متوقف می‌کنید. سپس، پس از باز شدن مجدد برنامه، آنها دوباره راه اندازی می شوند. این می تواند به رفع هر مشکل یا باگ موقتی برای اکثر برنامه ها کمک کند. بنابراین، مراحل زیر را برای راه اندازی مجدد اینستاگرام دنبال کنید.
در آیفون

مرحله 1: بسته به دستگاهتان، دکمه هوم را دوبار فشار دهید یا از پایین صفحه به بالا بکشید.

مرحله 2: هنگامی که برنامه اینستاگرام قابل مشاهده است، نگه دارید و انگشت خود را به سمت بالا بکشید تا برنامه از صفحه شما پاک شود.

 

سپس روی آیکون برنامه اینستاگرام ضربه بزنید تا برنامه دوباره باز شود. اکنون بررسی کنید و ببینید آیا می توانید به صفحه مربوطه دسترسی داشته باشید.

در اندروید

مرحله 1: برای باز کردن برنامه های پس زمینه، روی نماد Recent ضربه بزنید.

مرحله 2: برنامه اینستاگرام را نگه داشته و به سمت بالا بکشید.

 

اکنون با ضربه زدن بر روی آیکون برنامه، دوباره اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید. صفحه یا پست را باز کنید و ببینید آیا می توانید به آن دسترسی داشته باشید یا خیر. اگر نه، به روش زیر ادامه دهید.
8. اپلیکیشن اینستاگرام را به روز کنید

به‌روزرسانی به آخرین نسخه به برنامه‌ها کمک می‌کند آخرین ویژگی‌ها، امنیت و به‌روزرسانی‌های باگ را دریافت کنند. این همچنین به این معنی است که اگر برنامه اینستاگرام شما قدیمی باشد، ممکن است باعث مشکلاتی مانند باز نشدن صفحات یا پیوندها شود.

برای رفع این مشکل، با بررسی اینکه آیا به‌روزرسانی‌های برنامه موجود است یا خیر، شروع کنید. سپس پس از نصب آپدیت، اینستاگرام را دوباره باز کنید و ببینید آیا مشکل حل شده است یا خیر.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.