ارور موبایل
GTA 6 Announcement Reportedly Set for This Week, Trailer Reveal in December

اعلامیه GTA 6 برای این هفته تنظیم شده است، تریلر در دسامبر منتشر می‌شود

[ad_1]

طبق گزارش ها، بازی Grand Theft Auto 6 قرار است این هفته توسط ناشر Rockstar Games معرفی شود. همانطور که بلومبرگ گزارش می دهد، قسمت بعدی که به طرز دیوانه وار انتظار می رود در سری GTA نیز ماه آینده همزمان با جشن 25 سالگی Rockstar تریلر دریافت خواهد کرد. اگرچه به صراحت ذکر نشده است، این فیلم احتمالاً در جریان جوایز بازی در 7 دسامبر فاش خواهد شد، جایی که انتظار می‌رود DLC بعدی Elden Ring Shadow of the Erdtree نیز تاریخ انتشار را دریافت کند. راک استار گیمز از زمان افشای این که بازی در دست توسعه است، اطلاعات زیادی در مورد این بازی به اشتراک نگذاشته است، با گزارش درآمدی از Take-Two Interactive مادر Rockstar در ماه مه که اشاره به یک پنجره راه اندازی در سال مالی 2025 دارد.

در حالی که چندین افشاگری در مورد GTA 6 مبهم بوده است، گزارش بلومبرگ بیان می کند که چندین منبع معتبر اطلاعات مشابهی را در مورد اعلامیه قریب الوقوع بازی آینده ارائه کرده اند. در سپتامبر سال گذشته، سازندگان Rockstar Games وقتی بیش از 90 کلیپ از گیم‌پلی GTA 6 در حال توسعه به صورت آنلاین به بیرون درز کردند که دو قهرمان قابل بازی – یک مرد و یک زن – را در دزدی در یک غذاخوری شرکت می‌کردند، متحمل ضربه بزرگی شدند. این با افشاگری های قبلی مطابقت دارد که نشان می داد این فرنچایز اولین نقش اول زن خود را معرفی می کند، در داستانی که تا حدودی از سارقان بانک بانی و کلاید الهام گرفته شده است. ظاهراً این بخشی از تلاش Rockstar برای پاکسازی «فرهنگ پسر بچه‌ها» است، که منجر به بازی‌های قبلی‌اش شد که زنان را به‌عنوان اشیاء جنسی یا افراد آزاردهنده نشان می‌داد. همچنین به نظر می رسد که GTA 6 در نسخه معاصر Vice City با پلتفرم رسانه اجتماعی Life Invader در حال بازگشت است.

استراوس زلنیک، مدیرعامل Take-Two بعداً ادعا کرد که این افشاگری یک “مسئله احساسی” است و هرگز به هیچ شکلی بر تجارت تأثیر نمی گذارد. این شرکت قصد دارد با راه‌اندازی «چند عنوان پیشگامانه» در سال‌های مالی 2025 و 2026 به بیش از 8 میلیارد دلار (حدود 66618 کرور روپیه) دست یابد. در واقع، انتظار می‌رود که یکی از این‌ها GTA 6 باشد. انتظارات از این بازی در سال‌های اخیر به شدت افزایش یافته است، به طوری که برخی از طرفداران ناامید، به‌روزرسانی آنلاین Red Dead را به‌عنوان یک تیزر اشتباه گرفته‌اند، علاوه بر این که به بازی متصل شده‌اند. این ایده که از لحاظ تاریخی، Rockstar بزرگترین اعلامیه های خود را برای ماه اکتبر ذخیره می کند. تا کنون، هیچ خبر رسمی در مورد انتشار GTA 6 وجود نداشته است و این شرکت تلاش کرده لابی GTA Online خود را با رویدادهای جدید درون بازی زنده نگه دارد. GTA V در زمان نگارش این مقاله بیش از 185 میلیون نسخه فروخته است.

در ماه آگوست راک استار سرانجام Red Dead Redemption 1 را برای PS4، PS5 و Nintendo Switch پورت کرد. این پورت به دلیل عدم پشتیبانی از 60 فریم در ثانیه و قیمت 50 دلاری آن مورد انتقاد شدید قرار گرفت. پشتیبانی از نرخ فریم بالاتر بعداً به نسخه PS5 اضافه شد، البته اکنون بازیکنان Xbox در نسخه پایه 30 فریم در ثانیه با سازگاری به عقب مانده اند. جدول راه اندازی آینده Take-Two شامل یک بازی جدید مافیا از Hangar 13، یک عنوان جدید BioShock و یک شوتر پانکی به نام Judas از کن لوین (خالق BioShock) است.

GTA 6 احتمالاً بر روی PS5 و Xbox Series S/X منتشر خواهد شد و طبق معمول عناوین Rockstar برای PC نیز برای بعداً برنامه ریزی شده است.

[ad_2]

ارور موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.