ارور موبایل
Apple M3 Max Benchmark Scores Reveal Performance on Par With M2 Ultra Chip

امتیازات بنچمارک Apple M3 Max عملکردی برابر با تراشه M2 Ultra را نشان می دهد

[ad_1]

اپل مدل‌های جدید مک‌بوک پرو و آی‌مک را در رویداد راه‌اندازی «سریع ترسناک» خود در روز سه‌شنبه معرفی کرد و رایانه‌های جدید از جدیدترین تراشه‌های M3 این شرکت پشتیبانی می‌کنند. این تراشه‌های 3 نانومتری نسل بعدی عملکرد CPU و GPU بهبود یافته‌ای را در مقایسه با مدل‌های قبلی خود ارائه می‌کنند و در انواع M3، M3 Pro و M3 Max در دسترس هستند. چند روز پس از عرضه مدل های جدید، اولین معیار عملکرد تراشه جدید M3 Max به صورت آنلاین ظاهر شد و به نظر می رسد تراشه جدید به سرعت پردازنده M2 Ultra اپل باشد.

اولین لیست مربوط به تراشه M3 Max که بر روی یکی از رایانه های جدید اپل اجرا می شود، در Geekbench، یک وب سایت محبوب بنچمارک، ظاهر شده است. به نظر می رسد که تست بنچمارک روی مک بوک پرو 16 اینچی جدید اجرا شده است، زیرا این لیست شامل شناسه مدل “Mac 15,9” است. M3 Max در حال حاضر قدرتمندترین تراشه کامپیوتر اپل است.

تراشه جدید M3 Max در مک‌بوک پرو 16 اینچی دارای امتیاز Geekbench 6 با امتیاز 21084 در تست چند هسته‌ای است. این به طور قابل توجهی بالاتر از نسخه قبلی خود است که 14495 امتیاز کسب کرده است. اپل در طول این رویداد ادعا کرد که تراشه جدید M3 Max “تا 50 درصد” عملکرد بهتری نسبت به M2 Max ارائه می دهد. امتیازات بنچمارک نشان می دهد که ادعاهای اپل در رابطه با بهبود سرعت دقیق هستند.

در مقایسه با تراشه M2 Ultra، تراشه جدید M3 Max چند امتیاز عقب‌تر است – M2 Ultra که روی مک پرو (2023) اجرا می‌شود، امتیاز 21187 را کسب کرده است. این نشان می دهد که تراشه جدید M3 Max اپل با قدرتمندترین تراشه سری M2 خود برابری می کند. با این حال، این وب سایت همچنین فهرستی برای M2 Ultra-Powered Mac Studio (2023) با امتیاز چند هسته ای کمی بالاتر از 21317 امتیاز دارد.

شایان ذکر است که امتیازات بنچمارک مصنوعی برای درک بهبود عملکرد ارائه شده توسط یک پردازنده یا دستگاه جدید مفید است، اما عملکرد واقعی روزانه نیز می تواند تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار گیرد. دو کاربر که از یک سخت افزار استفاده می کنند ممکن است در نهایت امتیازهای متفاوتی کسب کنند.

ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که در روزهای آینده بنچمارک‌های بیشتری از M3 Max را در مک‌بوک پرو 16 اینچی جدید ببینیم زیرا دستگاه‌های معرفی‌شده در آخرین رویداد معرفی قرار است اواخر این ماه، از 7 نوامبر، به فروش برسند.

[ad_2]

ارور موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.