ارور موبایل
Apple to Debut iMac Refresh at the End of the Month, New iPad Models to Arrive in March 2024: Gurman

اپل سال آینده آی‌مک 24 اینچی را به‌روزرسانی می‌کند.

[ad_1]

اپل در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان خود (WWDC) 2023 در ژوئن، تعداد زیادی از دستگاه های مجهز به M2 را معرفی کرد و مک بوک ایر 15 اینچی، مک استودیو و مک پرو را معرفی کرد. پیش از این گزارش شده بود که این شرکت در حال آماده شدن برای عرضه یک iMac جدید، یک مک بوک ایر 13 اینچی و یک مک بوک پرو است که همگی با تراشه M3 در اکتبر امسال عرضه می شوند. با این حال، مینگ چی کو، تحلیلگر برجسته اپل، معتقد است که به روز رسانی 24 اینچی iMac امسال وارد بازار نمی شود.

تحلیلگر TF Securities، Kuo، در پستی در X، پیش بینی کرد که یک به روز رسانی iMac 24 اینچی در سال آینده وارد بازار خواهد شد. علاوه بر این، این تحلیلگر ادعا کرد که یک iMac سطح بالاتر با صفحه نمایش 32 اینچی مینی LED در سال 2025 معرفی خواهد شد.

قابل پیش بینی است که اپل هنوز جدول زمانی راه اندازی مک های مجهز به M3 خود را ارائه نکرده است. به نظر می‌رسد پیش‌بینی Kuo مبنی بر راه‌اندازی iMac مجهز به M3 در سال 2024 با گزارش‌های قبلی همخوانی دارد. در ماه ژوئیه، مارک گورمن، مدیر بلومبرگ، تاخیر در به‌روزرسانی M3 سری مک این شرکت را گزارش کرده بود، و خاطرنشان کرد که به‌روزرسانی‌های 14 و 16 اینچی MacBook Pro و Mac Mini دسکتاپ با تراشه مورد انتظار M3 می‌توانند به نسخه بعدی منتقل شوند. سال

به‌ویژه در مدل‌های iMac، که بیش از دو سال از زمانی که این شرکت iMac 24 اینچی با قدرت M1 را با رنگ‌های شیرین در رویداد «Spring Loaded» خود در آوریل 2021 معرفی کرد، شاهد به‌روزرسانی نبوده‌اند – در ماه مارس گزارش شد که کوپرتینو، غول فناوری مستقر در کالیفرنیا در حال کار بر روی دو مدل جدید iMac با کدهای J433 و J434 بود. در آن زمان، گورمن ادعا کرده بود که مدل‌های جدید iMac در مراحل پایانی توسعه هستند، اما بعید است در نیمه دوم سال 2023 عرضه شوند.

ماه گذشته، کو همچنین ادعا کرد که مدل‌های مک‌بوک مجهز به M3 تا پایان سال جاری معرفی نمی‌شوند.

اپل در حال حاضر یک مدل iMac 24 اینچی با تراشه M1 خود را می فروشد که در هفت رنگ موجود است. iMac 11.5 میلی متر ضخامت دارد و دارای صفحه نمایش 4.5K رتینا با حداکثر روشنایی 500 نیت است. دسکتاپ دارای شش بلندگو است و دارای یک دوربین وب 1080p برای تماس های ویدیویی است.

 

[ad_2]

ارور موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.