ارور موبایل
بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام با روش های مختلف

بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام با روش های مختلف

بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام از طریق نرم افزار اینستاگرام

بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام از طریق نرم افزار اینستاگرام به شرطی ممکن است که دسترسی به ایمیل یا شماره تلفن همراه مورد استفاده برای ساخت این اکانت داشته باشید. برای بازیابی اکانت از طریق نرم افزار اینستاگرام، ابتدا باید به صفحه ورود نرم افزار رفته و گزینه “فراموشی رمز عبور” را انتخاب کنید. سپس، ایمیل یا شماره تلفن همراه را که با آن اکانت را ساخته بودید وارد کنید. در صورتی که این اطلاعات صحیح باشند، اینستاگرام یک لینک بازیابی رمز عبور به ایمیل یا شماره تلفن همراه شما ارسال می کند.با کلیک بر روی این لینک، شما می توانید رمز عبور جدید را انتخاب کنید.
در صورتی که دسترسی به ایمیل یا شماره تلفن همراه مورد استفاده برای ساخت اکانت را ندارید، می توانید با تماس با پشتیبانی اینستاگرام و ارائه مدارک هویتی خود، درخواست بازیابی اکانت را ارسال کنید. شماره تلفن پشتیبانی اینستاگرام در سایت رسمی اینستاگرام اعلام شده است.

پشتیبانی سریع بازیابی در واتس آپ : 09193832598

هنگامی که اکانت اینستاگرام شما هک شده است، بهترین کاری که می توانید بکنید این است که با استفاده از تکنیک های بازیابی اکانت، به اکانت خود دوباره دسترسی پیدا کنید. در زیر چند روش مختلف برای بازیابی اکانت هک شده آورده شده است:

1- تلاش برای ورود به اکانت: این روش در صورتی کاربرد دارد که هکر هنوز از اکانت شما استفاده نکرده باشد. در این روش، شما باید با رمز عبور فعلی وارد اکانت خود شوید و رمز عبوری که هکر تنظیم کرده است را تغییر دهید تا امنیت اکانت شما افزایش یابد.

2- بازیابی اکانت با استفاده از شماره تلفن یا ایمیل: در صورتی که هکر تغییری در اطلاعات تماس شما ایجاد نکرده باشد، شما می توانید با استفاده از شماره تلفن یا ایمیلی که در زمان ایجاد اکانت وارد کرده اید، آن را بازیابی کنید.

3- درخواست بازیابی اکانت از طریق نمایندگی امنیتی اینستاگرام: اگر هکر تغییراتی در اطلاعات شما ایجاد کرده باشد و ترفندهای معمول برای بازیابی اکانت شما کار نکند، شما می توانید با استفاده از نمایندگی امنیتی اینستاگرام، اکانت خود را بازیابی کنید.

4- پیگیری تراکنش های پرداختی: در صورتی که شما نقشه اعتباری یا دیگر وسایل پرداختی را در اینستاگرام فعال کرده اید، شما می توانید به کمک پیگیری تراکنش های پرداختی، ارتباط خود را با اینستاگرام برقرار کرده و اطلاعات حساب خود را بازیابی کنید.

توصیه می شود همیشه رمز عبور قوی و ترکیبی استفاده کرده و برای افزایش امنیت اکانت خود، از دو مرحله احراز هویت استفاده کنید.

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل