ارور موبایل

برخی از قابلیت های جدید تلگرام پولی می‌ شوند

برخی از قابلیت های جدید تلگرام پولی می‌ شوند

 

پاول دروف، مدیر عامل تلگرام پس از پانصد میلیونی شدن تعداد کاربران پیامرسان مذکور پستی جدید در کانال خود منتشر کرد و از اقدامات این پیامرسان در آینده نوشت.

وی در پست تلگرامی خود اشاره کرد با افزایش تعداد کاربران هزینه‌های این پیامرسان برای انجام ارتقاهای سیستمی و ترافیکی افزایش پیدا می‌کند در نتیجه این شبکه نیاز دارد تا روش‌های خود برای تأمین هزینه‌های خود و درآمدزایی را تغییر دهد.

وی افزود برای حفظ کردن قابلیت‌های تلگرام و افزایش ویژگی‌ها آن‌ها سالانه به چندین میلیون دلار پشتوانه مالی نیاز دارند. پاول دروف اظهار داشت اکنون که تلگرام در مرز یک میلیاردی شدن کاربران قرار دارد دیگر نمی‌تواند هزینه‌های این شبکه اجتماعی را تقبل کند در نتیجه این بخش‌هایی از این پیامرسان به حالت پولی در خواهند آمد.”

بخشی از تلگرام از ابتدای سال آینده پولی خواهد شد

پاول دروف در پست تلگرامی خود چند نکته را مطرح کرد و نوشت: “ما تمایلی نداریم تا مانند بنیان‌گذاران واتس‌اپ شرکت خود را به یک ابرقدرت بفروشیم چرا که تلگرام باید به صورت مستقل فعالیت کند. برای حفظ کیفیت فوق‌العاده برنامه ما نیاز دارد تا در دستان شرکت‌های بزرگ قرار نگیرد”.

وی با اشاره بر این که تلگرام مدت ۸ سال است که در بازار وجود دارد و توانسته همواره کاربران را به سمت خود جذب کند اظهار داشت آن‌ها سعی دارند که این پیامرسان را برای مدتی طولانی فعال نگه دارند. پاول دروف در ادامه اعلام کرد برای آن که بتوانند اهداف خود در حفظ کیفیت را ادامه دهند این مجموعه از ابتدای سال میلادی آینده فرآیند خود برای درآمدزایی را آغاز خواهد کرد.

بر اساس گفته‌های او تمامی قابلیت‌های کنونی تلگرام به صورت رایگان باقی خواهند ماند اما این شرکت سعی دارد ویژگی‌های مفیدی را نیز ارائه دهد و از طریق آن‌ها درآمدزایی کند. تمرکز قابلیت‌های پولی تلگرام بر روی فرآیندهای شغلی و کسب‌وکار خواهد بود. کاربران در آینده قادر به خرید نسخه‌های پولی تلگرام خواهند بود و افرادی که این نسخه‌ها را خریداری نکرده باشند نیز از تبلیغات درون صفحات گفت‌وگو برخوردار نخواهند شد.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل