ارور موبایل
Windows 11 Update Brings Native Support for RAR, 7-Zip, Other File Formats: Report

تاریخ انتشار ویندوز 12 احتمالاً توسط اینتل فاش شده است.

[ad_1]

تاریخ انتشار ویندوز 12 ممکن است اخیرا فاش شده باشد و در ماه های آینده به رایانه ها برسد. انتظار می‌رود که جانشین ادعایی مایکروسافت برای ویندوز 11 به‌روزرسانی اصلی بعدی پس از انتشار ویندوز 11 در اکتبر 2021 با عناصر تغییرات بصری مانند نوار وظیفه، Windows Explorer و همچنین پشتیبانی از ویجت‌ها باشد. شایان ذکر است که مایکروسافت هنوز به طور رسمی جزئیات برنامه های خود را برای راه اندازی نسخه بعدی سیستم عامل دسکتاپ ویندوز خود فاش نکرده است.

رونوشت یک گفتگوی اخیر در کنفرانس فناوری جهانی Citi 2023 نشان می‌دهد که دیوید زین‌نر، مدیر ارشد مالی اینتل، احتمالاً تاریخ انتشار ویندوز 12 را فاش کرده است. به دلیل به‌روزرسانی ویندوز، رونوشت به نقل از زین‌نر می‌گوید. مایکروسافت مرتباً به‌روزرسانی‌ها و وصله‌هایی را برای سیستم عامل خود منتشر می‌کند، بنابراین به‌روزرسانی ویندوز نشان می‌دهد که نسخه جدیدی در راه است.

و ما هنوز فکر می‌کنیم که پایه نصب‌شده بسیار قدیمی است و نیاز به به‌روزرسانی دارد و با توجه به کاتالیزور ویندوز فکر می‌کنیم سال آینده شاید شروع آن باشد. زین‌نر در پاسخ به این سؤال که آیا اینتل انتظار دارد پس از اینکه این شرکت اخیراً دوباره سهم بازار را به دست آورد، پیشرفت‌هایش ادامه پیدا کند، اضافه می‌کند.

جالب است بدانید که زمان اشاره مدیران اینتل به “رفرش” و “کاتالیزور” ویندوز به زودی پس از رونمایی این شرکت از پردازنده های Core Ultra اینتل که در 14 دسامبر وارد بازار خواهند شد. ، لپ تاپ ها را هدف قرار خواهد داد. با این حال، با ورود ظاهراً پردازنده‌های Arrow Lake-S اینتل – با حداکثر 24 هسته – در سال 2024، اینتل می‌تواند پردازنده‌های دسکتاپ جدیدی را به موقع برای نسخه بعدی ویندوز آماده کند.

تراشه‌های جدید Meteor Lake اینتل اولین پردازنده‌های سازنده تراشه هستند که به واحد پردازش عصبی اختصاصی (NPU) برای بهبود عملکرد هوش مصنوعی روی دستگاه مجهز شده‌اند. طراحی چیپلت جدید همچنین شامل اولین موتور یکپارچه هوش مصنوعی NPU است. در همین حال، به‌روزرسانی Windows 11 23H2 در حال معرفی ویژگی‌های جدید هوش مصنوعی مانند Windows Copilot است و مایکروسافت احتمالاً ویژگی‌های هوش مصنوعی و فناوری که روی آن کار می‌کند دوبرابر خواهد کرد، اگر قصد دارد نسخه بعدی ویندوز را در ماه‌های آینده منتشر کند.

[ad_2]

ارور موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.