ارور موبایل
تست پوینت سامسونگ A14 A145F Test Point

تست پوینت سامسونگ A14 A145F Test Point

آیا با دور زدن FRP (محافظت بازنشانی به تنظیمات کارخانه) و حساب سامسونگ در Samsung Galaxy A14 A145 خود مشکل دارید؟ اگر بله، پس شما در مکان مناسب فرود آمده اید. این راهنما به شما در حذف FRP و حساب از دستگاه Samsung Galaxy A14 خود با استفاده از روش نقطه آزمایش کمک می کند. این یک راهنمای ساده و آسان برای دنبال کردن است که به شما کمک می کند کار را بدون هیچ زحمتی انجام دهید.

Samsung Galaxy A14 A145F یک گوشی هوشمند محبوب است که به دلیل قابلیت اطمینان و عملکرد شناخته شده است. با این حال، اگر متوجه شدید که به دلیل FRP (محافظت بازنشانی به تنظیمات کارخانه) خارج از دستگاه خود قفل شده‌اید و به دنبال راه‌حلی هستید، ما اینجا هستیم تا شما را در این فرآیند راهنمایی کنیم. در این پست وبلاگ، ما با استفاده از ابزار Unlock Tool برای انجام حذف Frp در Samsung Galaxy A14 بررسی خواهیم کرد.

این حالت قبلاً در Samsung Galaxy A14 A145F حالت دانلود اضطراری MTK نامیده می شد. می‌توانید از این نقطه تست در هر جعبه‌ای مانند Unlock Tool، UFI، UMT یا Chimera استفاده کنید. این کار به سادگی اتصال نقطه طلایی به زمین و اتصال کابل USB است. برخی از مردم هنوز از آن استفاده می کنند زیرا این یک راه پیشرفته برای دور زدن بوت لودری است که باید قفل آن باز شود.

ما این روش را بر روی آخرین نسخه اندروید تست کرده ایم. اگر نیاز به حذف قفل صفحه در Samsung Galaxy A14 A145F خود دارید، خواه قفل الگو، قفل رمز عبور یا قفل پین باشد، می‌توانیم یک راه ساده برای انجام آن به اشتراک بگذاریم. با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که پیروی از این فرآیند منجر به تنظیم مجدد Samsung Galaxy A14 A145F شما می‌شود، به این معنی که تمام داده‌های شما از جمله تصاویر، ویدیوها، مخاطبین، گزارش تماس‌ها و پیام‌ها پاک می‌شوند.

 

A14 A145F Test Point

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.