ارور موبایل
تست پوینت سامسونگ A25 5G A256E Test Point

تست پوینت سامسونگ A25 5G A256E Test Point

در این راهنما، تصویر واقعی پین اوت ISP UFS و نقطه آزمایش Samsung Galaxy A25 5G A256E را ارائه خواهیم داد. با ISP Pinout، می توانید به راحتی رام استوک را بازیابی کنید، قفل FRP را دور بزنید یا با استفاده از ابزار Z3X EasyJTag Box یا جعبه ابزار UFI، داده های کاربر را بازنشانی کنید.

می‌توانید از این پین‌آوت برای بازنشانی قفل کاربر حذف FRP، نوشتن یک UFS dump و پاک کردن قفل MDM در Samsung Galaxy A25 استفاده کنید. Samsung Galaxy A25 5G A256E UFS ISP Pinout و دستورالعمل‌های نحوه استفاده از آن را می‌توانید در اینجا بیابید.

با دنبال کردن آموزش دقیق و تصاویر زیر، می توانید به راحتی اتصال UFS ISP Pinout برای Samsung A25 A256E را پیدا کنید. این به شما امکان می دهد با استفاده از ISP Pinout با EasyJTAG Plus Box یا هر ابزار سازگار دیگری قفل FRP را دور بزنید یا داده های کاربر را در دستگاه خود بازنشانی کنید. حتما راهنمای زیر را برای دستورالعمل های گام به گام بررسی کنید.

 

Samsung Galaxy A25 5G Test Point

 

Samsung Galaxy A25 5G A256E UFS ISP Pinout چیست؟

UFS ISP PinOUT به PinOUT برنامه نویسی درون سیستم حافظه فلش جهانی اشاره دارد. این مجموعه ای از پین ها روی برد مدار دستگاه است که امکان دسترسی مستقیم به حافظه فلش را فراهم می کند. کاربران و تکنسین های پیشرفته می توانند رابط های نرم افزاری معمولی را دور بزنند و با اتصال به این پین ها مستقیماً با سیستم ذخیره سازی دستگاه تعامل داشته باشند.

Samsung Galaxy A25 5G A256E Boot Dead، چشمک زن، حذف قفل FRP و هر گوشی مارکی را تعمیر می کند. EasyJTAG Plus تنها جعبه ای است که از UFS پشتیبانی می کند. برخی از گوشی ها پس از فلش کردن سیستم عامل اشتباه و بوت نشدن به آن جعبه ها نیاز دارند. اگر آن جعبه ها را برای تعمیر بوت داشتید، عالی می شد. حذف پین، الگو، رمز عبور، قفل FRP یا MDM در برخی از مارک ها غیرممکن است. با این می توانید قفل ها را بردارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.