ارور موبایل

تمرکز بروزرسانی خانواده P40 هوآوی بر دوربین سلفی

به تازگی بروزرسانی جدیدی برای بعضی از گوشی‌های P40 ،P40 پرو و P40 پرو پلاس هوآوی موجود در اروپا منتشر شده که چند قابلیت جدید به این دستگاه‌ها اضافه کرده است. قابلیت‌هایی که این بروزرسانی به دستگاه‌های مذکور اضافه کرده، روی دوربین سلفی دستگاه تمرکز دارند. اگر کسی قصد دانلود کردن این بروزرسانی که با شماره ساخت 10.1.0.147 شناخته می‌شود را داشته باشد باید حجمی برابر ۸۳۲ مگابایت از اینترنت خود را به آن اختصاص دهد.

حالت‌های جدیدی که به دوربین این دستگاه اضافه شده‌اند شامل ردیابی هوشمند چشم، حالت فوق العاده شب برای پرتره و حالت اختصاصی سلفی در شرایط کم نور می‌شوند.!

توانایی قابلیت‌های جدید دوربین سلفی خانواده P40

قابلیت اول یعنی ردیابی چشم هوشمند (Smart Eye Tracking) کاملا همان چیزی است که در نام آن آورده شده و در واقع اسم خود این حالت، کارایی آن را توصیف می‌کند. این قابلیت به گونه‌ای توسعه یافته است که روی چشم سوژه متمرکز شده و حتی اگر صورت افراد تکان بخورد باز هم آن را دنبال می‌کند.

 

قابلیت دیگر که برای ثبت تصاویر جذاب در نور کم است، حالت فوق العاده شب برای پرتره (Super Night Portrait Mode) نام دارد. این حالت به شما اجازه می‌دهد که تصاویر بسیار خوبی در شرایط کم‌نور ثبت کنید. البته یک حالت جدید ضبط ویدیو برای شرایط کم نور نیز وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد بتوانید در هر شرایط نوری فیلم بگیرید و از نتیجه نهایی راضی باشید.پ”!

این بروزرسانی نه تنها چند قابلیت جدید به دوربین گوشی‌های مذکور اضافه کرده، بلکه پچ امنیتی جولای ۲۰۲۰ را نیز به این دستگاه‌ها رسانده است. هوآوی پیش از تحریم توسط دولت آمریکا از محصولات خود پشتیبانی کامل می‌کرد، اما قطع رابطه تجاری با شرکت‌های مختلف کمی برای آن شرایط را سخت‌تر کرده است؛ البته این شرکت هنوز هم یکی از پرفروش‌ترین برندهای بازار گوشی‌های هوشمند است.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.