ارور موبایل
iPhone 15 NFC Bug Fix Rolling Out With iOS 17.1.1 Update, Apple Resolves Battery Drain With watchOS 10.1.1

رفع اشکال NFC آیفون 15 با به‌روزرسانی iOS 17.1.1، اپل تخلیه باتری را با watchOS 10.1.1 حل می‌کند

[ad_1]

اپل iOS 17.1.1 را برای مدل‌های واجد شرایط آیفون به همراه رفع اشکالات مربوط به ویژگی‌های Apple Pay و NFC در سری گوشی‌های هوشمند آیفون 15 که اخیراً راه‌اندازی شده است، عرضه می‌کند. طبق گزارش های قبلی، این گوشی ها پس از شارژ بی سیم در برخی خودروها با مشکلاتی مواجه شدند. این به روز رسانی همچنین مشکل ویجت آب و هوا در صفحه قفل را برطرف می کند. شرکت کوپرتینویی همچنین مشکلی را که باعث تخلیه سریع باتری اپل واچ شده بود، با آخرین آپدیت watchOS 10.1.1 برطرف کرده است.

یادداشت‌های منتشر شده برای به‌روزرسانی iOS 17.1.1 نشان می‌دهد که اپل مشکلات مربوط به باگ مؤثر بر عملکرد NFC را در سری آیفون 15 برطرف کرده است – شامل آیفون 15، آیفون پلاس، آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس. به گفته این شرکت، Apple Pay و برخی دیگر از ویژگی های NFC پس از استفاده از شارژ بی سیم در برخی خودروها، در گوشی ها در دسترس نخواهد بود.

اپل همچنین iPadOS 17.1.1 را در کنار iOS 17.1.1 عرضه می کند و هر دو به روز رسانی شامل یک قفل ثابت برای ویجت صفحه هستند که باعث می شود برف به درستی نمایش داده نشود. این شرکت در حال حاضر iOS iOS 17.2 و iPadOS 17.2 را آزمایش می کند، اما این به روز رسانی های نرم افزاری احتمالا تا ماه آینده منتشر نمی شوند.

WatchOS 10.1.1 برای مدل‌های واجد شرایط اپل واچ نیز در دسترس است، دو هفته پس از آن که این شرکت پشتیبانی از NameDrop را در ساعت هوشمند معرفی کرد، و همچنین یک ژست Double Tap جدید که منحصر به Apple Watch Series 9 و Apple Watch Ultra 2 است.

اپل تنها به یک بهبود قابل توجه اشاره می‌کند که بخشی از به‌روزرسانی watchOS 10.1.1 است – اصلاحی برای تخلیه سریع باتری که بر مدل‌های اپل واچ پشتیبانی‌شده در حال حاضر پس از به‌روزرسانی قبلی watchOS 10.1 تأثیر گذاشته است. کاربران قبلاً در رسانه های اجتماعی شکایت داشتند که باتری اپل واچ آنها به سرعت تخلیه می شود و اپل هفته گذشته به ارائه دهندگان خدمات اطلاع داد که در حال انجام است.

یادداشت‌های انتشار برای همه آخرین به‌روزرسانی‌های اپل شامل رفع آسیب‌پذیری‌های امنیتی نمی‌شوند، که نشان می‌دهد این به‌روزرسانی‌های جزئی فقط رفع اشکال هستند. با این وجود، اگر تحت تاثیر مشکلات سری آیفون 15 یا اپل واچ قرار گرفته اید، ممکن است ارزش دانلود و نصب آخرین به روز رسانی ها برای گوشی هوشمند و ساعت هوشمند خود را داشته باشد.

[ad_2]

ارور موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.