ارور موبایل
Samsung to Start Laptop Production at Greater Noida Smartphone Factory Next Month: Report

سامسونگ در ماه آینده تولید لپ‌تاپ را در کارخانه تلفن‌های هوشمند Greater Noida آغاز می‌کند.

[ad_1]

Samsung Electronics اکنون، به نظر می رسد که شرکت فناوری کره جنوبی قصد تولید لپ تاپ در هند را نیز دارد. طبق گزارش‌ها، سامسونگ قصد دارد تولید لپ‌تاپ را از ماه آینده آغاز کند و به طرح ساخت این مرکز در هند کمک کند. با فریب انگیزه ها، تولیدکنندگان الکترونیک به طور فزاینده ای از چین دور می شوند و کارخانه هایی را در هند راه اندازی می کنند.

بر اساس گزارشی در ضرابخانه، سامسونگ کارخانه Greater Noida خود را که تلفن‌های همراه تولید می‌کند، گسترش داده است تا یک واحد جدید تولید لپ‌تاپ را نیز در بر بگیرد. طبق گزارش ها، این واحد جدید می تواند سالانه 60000 تا 70000 لپ تاپ بسازد.

این گزارش به نقل از یک منبع ناشناس اعلام کرد که عملیات واحد جدید از ماه آینده آغاز خواهد شد. تولید سالانه 60000 تا 70000 لپ تاپ نشان دهنده سرمایه گذاری در حدود روپیه است. منبع افزود: 100 – 200 کرور.

Gadgets 360 با لیستی از سوالات مربوط به توسعه با سامسونگ هند تماس گرفته است. ما داستان را با پاسخ شرکت به روز خواهیم کرد.

این توسعه پس از آن صورت گرفت که دولت هند در ماه گذشته الزامی برای صدور مجوز برای واردات لپ‌تاپ، تبلت و رایانه‌های شخصی وضع کرد. آخرین محدودیت ها در واردات لوازم الکترونیکی به منظور تقویت تولید داخلی است، به ویژه با تیره شدن روابط بین هند و چین و چین و غرب. راجیو چاندراسخار، وزیر الکترونیک و فناوری اطلاعات، در روز X در زمان اعلام این خبر گفته بود که قانون جدید تضمین می‌کند که اکوسیستم فناوری هند از «سیستم‌های قابل اعتماد و تأیید شده فقط استفاده می‌کند که وارداتی و/یا تولید داخلی قابل اعتماد هستند. سیستم ها/محصولات.”

در ماه می، این مرکز یک روپیه را تصویب کرد. 17000 کرور انگیزه برای تقویت تولید محلی سخت افزارهای فناوری اطلاعات مانند تبلت ها و لپ تاپ ها. طرح انگیزشی مرتبط تولید (PLI) 2.0 که لپ‌تاپ‌ها، تبلت‌ها، رایانه‌های شخصی همه‌کاره، سرورها و دستگاه‌های فرم فاکتور فوق‌العاده کوچک را پوشش می‌دهد، پیش‌بینی می‌شود که تولیدی افزایشی به ارزش روپیه روپیه تولید کند. 3.35 میلیون کرور در یک دوره شش ساله.

آشوینی وایشناو، وزیر فناوری اطلاعات و مخابرات، پس از جلسه کابینه گفت: “برای IT PLI، هزینه بودجه 17000 کرور روپیه است. دوره تصدی برنامه شش سال است… ما تا اکتبر اولین مجموعه درخواست ها را می پذیریم.”

درست در پاشنه اعلامیه، گزارش شد که سامسونگ و اپل علاقه مند به افزایش تولید لوازم الکترونیکی داخلی در هند هستند. چاندراسخار به بلومبرگ گفته بود: «ما موفقیت‌های قابل توجهی در بخش گوشی‌های هوشمند داشته‌ایم و علاقه‌مان را از جانب شرکت‌هایی مانند اپل و سامسونگ برای گسترش و رشد در اینجا افزایش داده‌ایم. ما می خواهیم اساساً آن را تکرار کنیم و به آن اضافه کنیم.”

با این حال، همه چیز برای سامسونگ در هند آسان نبوده است. طبق گزارش‌ها، این شرکت در تلاش برای جمع‌آوری مشوق‌های تولیدی بود که اعلام کرد در اوایل سال جاری به دولت هند بدهکار است. گفته می شود سامسونگ هند به دنبال نزدیک به روپیه است. 900 کرور مشوق برای سال مالی منتهی به مارس 2021، در حالی که دولت فقط آماده ارائه 200 میلیون روپیه است. 165 کرور، مگر اینکه غول کره جنوبی بتواند اسنادی برای ادعای خود ارائه دهد.

[ad_2]

ارور موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.