ارور موبایل
Google Pixel 8 Users Complaining About Poor Battery Life Along With Overheating: All Details

شکایت کاربران گوگل پیکسل 8 از عمر ضعیف باتری همراه با گرمای بیش از حد

[ad_1]

تلفن‌های هوشمند پیکسل گوگل هرگز بی‌نقص نبودند، در حالی که امروزه به دلیل قابلیت‌های ویرایش عکس شناخته می‌شوند، این شرکت از نظر کیفیت ساخت و عملکرد، فاصله زیادی با اولین مدل‌های پیکسل و پیکسل XL داشته است. گوگل با جدیدترین پردازنده Tensor G3 خود، مانند Magic Editor و کاهش نویز هوش مصنوعی در ویدیوها، می‌تواند ترفندهای جالبی را انجام دهد، اما به نظر می‌رسد هنوز در مورد عملکرد از رقبا عقب‌تر است. ما فقط در مورد عملکرد خام صحبت نمی‌کنیم، بلکه دارندگان پیکسل به انجمن‌های مختلفی درباره عمر باتری ضعیف، مشکلات گرمایشی و موارد دیگر پست می‌کنند.

به گفته پلیس اندروید، بسیاری از دارندگان پیکسل 8 در هر دو انجمن پشتیبانی گوگل و Reddit پست هایی را در تلاش برای یافتن راه حل ارسال کرده اند. یکی از کاربران در Reddit از عمر باتری ضعیف شکایت کرده است و ادعا می کند که ممکن است به خاطر مودم قدیمی گوشی باشد. کاربر شکایت داشت که پیکسل 8 جدید حداکثر 5 تا 6 ساعت را مدیریت می کند در حالی که پیکسل 7 به طور متوسط 7 تا 8 ساعت استفاده را ارائه می دهد. کاربر در ادامه مودم را مقصر می‌داند که همان مودم پیکسل 7 است، در حالی که گوگل باید با توجه به قیمت بسیار بالاتر گوشی جدیدتر، مودم بهتری را در نظر می‌گرفت.

در همین حال، کاربر دیگری در وب سایت پشتیبانی گوگل ادعا می کند که پیکسل 8 اخیراً خریداری شده کمتر از 3 ساعت از صفحه نمایش استفاده می کند. گزارش شده است که خاموش کردن 5G و Wi-Fi تا حدی به بهبود عمر باتری کمک کرده است.

در انجمن‌های XDA، کاربران از تلفن‌های سری Pixel 8 که با استفاده معمولی گرم می‌شوند، شکایت دارند، به‌ویژه زمانی که در اتصال سلولی استفاده می‌شوند. برخی از کاربران حتی ادعا کردند که اتصال 5G عمر باتری را بسیار سریعتر از اتصال 4G مصرف می کند. همچنین هنگام اتصال به شبکه 4G گوشی کمتر گرم می شود.

Google Pixel 8 و Pixel 8 Pro در کنار Pixel Watch 2 جدید راه اندازی شدند که گفته می شود نسبت به مدل قبلی پیشرفت های زیادی را به همراه خواهد داشت، حتی اگر به روز رسانی طراحی مناسبی نداشته باشد. از سوی دیگر، پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو دارای طراحی های کمی به روز شده و داخلی های تازه شده ای هستند که ویژگی های جدیدی را به ارمغان می آورد، که در حال حاضر فقط در مدل های جدید با SoC Tensor G3 امکان پذیر است. در حالی که پیکسل 8 تغییرات کمتری دریافت کرده است، پیکسل 8 پرو همچنین دارای حالت دوربین دستی به همراه سنسور دما جدید است که می تواند برای اندازه گیری دمای مواد مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

[ad_2]

ارور موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.