جزئیات فایل
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۸
دسته بندی:

مایکروسافت برنامه ویژه‌ای را به موضوع رمز عبور و روش‌های جلوگیری از فراموش کردن و حتی بازیابی گذرواژه‌های فراموش شده، اختصاص داده است. یکی از بزرگ‌ترین معضلات کاربران در هنگام دسترسی به حساب‌های کاربری در سایت‌های مختلف، قفل شدن حساب کاربری پس از چند بار اشتباه وارد کردن گذرواژه است. توانایی جدید مرورگر کروم و Edge این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا در صورت نیاز اطلاعات ضروری مربوط به گذرواژه را نمایش دهد./

دسترسی آسان به رمز عبور با یک کلیک

این دکمه به صورت یک آیکون چشم، ظاهر می‌شود و بنا به درخواست کاربر رمز عبور را نمایش می‌دهد. کاربران همچنین می‌توانند از طریق میانبر Alt+F8 به دکمه نمایش گذرواژه دسترسی پیدا کنند. البته ویژگی تقریبا مشابه این  قابلیت جدید مروگرهای مذکور  در نسخه‌های قدیمی‌تر شرکت‌های گوگل و مایکروسافت یعنی کروم و Edge نیز وجود داشت. اما کیفیت و نحوه عملکرد آن به خوبی نسخه‌های کنونی نبود.!

 

البته عده‌ای از کارشناسان فناوری از این اقدام مایکروسافت و گوگل ابراز نگرانی کردند و احتمال نفوذ به حریم خصوصی کاربران را بیشتر از گذشته دانستند. گوگل در اطلاعیه‌ای که به تازگی منتشر کرده است، امنیت نسخه جدید مرورگر کروم را بسیار بالا دانسته و نفوذ و دسترسی به حریم شخصی کاربران را تقریبا غیرممکن اعلام کرده است. گوگل از همه کاربران مرورگرهای خود خواسته است با خیالی آسوده و راحت به جستجو و رسیدگی به حساب‌های مختلف کاربری خود بپردازند.

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

9 + سه =

دانلود نرم افزار حرفه ای MobileSea Service v3.0.4.1 : نمایش و دانلود


برو روی تصویر کلیک کنید توضیحات را ببینید

حذف قفل گوشی بدون پاک شدن اطلاعات