ارور موبایل

فعال شدن دستیار صوتی Celia برای پرچمداران جدید هوآوی

چندی پیش هوآوی توسط آمریکا تحریم شد و این سرآغازی برای استقلال بیشتر این شرکت بود. هوآوی از آن زمان تاکنون به پیشرفت خود ادامه داده و با این کار نشان داده است که برای بهترین بودن نیازی به وابستگی به آمریکا ندارد.

این شرکت حتی چندی پس از آغاز تحریم تجاری، به طور رسمی از سیستم‌عامل انحصاری خود رونمایی کرد. هوآوی این بار پا فراتر گذاشته و قابلیت جدیدی برای کاربران خود ارائه کرده است. این قابلیت جدید یک دستیار صوتی انحصاری است.

اضافه شدن دستیار صوتی Celia به پرچمداران هوآوی

اگر به یاد داشته باشید هوآوی از دستیار صوتی اختصاصی خود در کنار سه‌گانه P40 پرو رونمایی کرد. سرانجام دستیار صوتی این شرکت با نام Celia توانسته است توسط بروزرسانی EMUI 10.1.0.121 راه خود را به گوشی هوشمند کاربران بیشتری باز کند. حجم این بروزرسانی ۱.۱۴ گیگابایت است و پچ امنیتی آوریل را نیز با خود به همراه دارد. در ادامه تصاویر محیط نرم‌افزاری دستیار صوتی سلیا را مشاهده می‌کنید:

جزئیات دستیار صوتی جدید هوآوی

دستیار صوتی Celia به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی و اسپانیایی موجود است. همچنین این دستیار صوتی هم اکنون به صورت اختصاصی در انگلستان، فرانسه، اسپانیا، شیلی، مکزیک و کلمبیا در دسترس است. این برنامه می‌تواند تمام کار‌های یک دستیار صوتی استاندارد مانند بررسی وضعیت هوا، تنظیم هشدار‌ها و کمک به شما در استفاده از دوربین گوشی برای ترجمه متن، جستجوی تصاویر را انجام دهد. دستیار صوتی هوآوی توسط کلید واژه “سلام سلیا / Hey Ceilia” آغاز به کار می‌کند و همچنین با پایین نگه داشتن دکمه پاور می‌توان آن را فعال کرد.

انتظار می‌رود دستیار صوتی جدید هواوی در ماه‌های آینده با دسترسی کاربران به جدیدترین بیلد EMUI، به مناطق و دستگاه‌های بیشتری راه یابد.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل