ارور موبایل

قابلیت تنظیم دستی HDR به کنسول PS4 اضافه شد

روز گذشته مشخص شد بروزرسانی جدیدی برای کنسول PS4 منتشر شده که با شماره آپدیت ۷.۰ ارائه شده است، این بروزرسانی فعلا در مرحله آزمایشی قرار دارد، اما شرکت سونی به تمامی کاربران کنسول پلی استیشن ۴ پیشنهاد دریافت این بروزرسانی را داده است و اگر برای کاربری پیشنهاد بروزرسانی ارسال نشده است باید به ایمیلی که هنگام عضویت در سرویس PS Plus از آن استفاده کرده مراجعه کند. برخی کاربران به این نتیجه رسیدند که در این بروزرسانی قابلیت HDR کنسول بهبود پیدا می‌کند.

شرکت سونی رسما اعلام نکرده است که این بروزرسانی تنظیم کننده قابلیت HDR در کنسول خواهد بود، اما بسیاری از کاربرانی که این بروزرسانی اولیه را دریافت کرده‌اند، به این نتیجه رسیدند که در آن قابلیت تنظیم روشنایی و تاریکی در ویژگی HDR، به کنسول اضافه شده است. کاربران همچنین فیلمی نیز از این تنظیمات در فضای مجازی منتشر کرده بودند، اما این فیلم ظاهرا حذف شده است و فقط تصاویری که از بخش تنظیمات چند بازی گرفته شده‌، موجود است که این قابلیت را نشان می‌دهند.

شرکت سونی جزئیات خاصی از این بروزرسانی که باعث افزایش زیاد حجم نرم افزار کنسول می‌شود را منتشر نکرده است و ظاهرا قصد دارد جزئیات این بروزرسانی را پس از انتشار آن به صورت کامل و رسمی منتشر کند؛ با این حال تا زمان عرضه رسمی بروزرسانی ۷.۰ توسط سونی قطعا کاربران جزئیات زیادی از این بروزرسانی را از نسخه اولیه پیدا خواهند کرد.

اما اطلاعاتی که کاربران از این بروزرسانی پیدا خواهند کرد قطعا اطلاعاتی کامل و دقیق نیست و باید تا زمان اعلام جزئیات رسمی از سوی شرکت سونی منتظر ماند.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل