ارور موبایل

لیست تجهیزات ساخت اتاق گیم

لیست تجهیزات ساخت اتاق گیم

هزینه ساخت یک اتاق گیم با توجه به سایز، امکانات و تجهیزات مورد نیاز متفاوت است و به طور کلی آن را نمی توان به صورت دقیق تخمین زد. در این راستا، ارائه اطلاعات بیشتر برای برآورد دقیق هزینه، الزامی است.

لیست تجهیزات ساخت اتاق گیم به شرح زیر است:

  1.  کامپیوتر با سخت افزار قدرتمند و قابلیت اجرای بازی ها: برای ساخت یک اتاق گیم سریع و قوی، کامپیوتری با سخت افزار قدرتمند و کارت گرافیک پیشرفته به طوری که بازی های امروزی را به خوبی اجرا کنند، ضروری است.
  2.  نمایشگر با طراحی خاص: برای نشان دادن ارکان دنیای دیجیتال، نمایشگری با وضوح بالا و طراحی گیمینگ، حتما باید در اتاق گیم قرار گیرد.
  3. مانیتور جانبی: معمولا افراد گیمر از صفحات بزرگتر برای بازی های خود استفاده می کنند. مانیتور جانبی نیز امکان مشاهده همزمان دنیای دیجیتال و دیگر ابزارهای گیمینگ را فراهم می کند.
  4. کنسول گیمینگ: اگر شما یکی از طرفداران بازی های کنسولی هستید، وجود یک کنسول بازی در اتاق گیم شما بسیار کاربردی است.
  5. شیشه های دیواری: شیشه های دیواری، جهت جلوگیری از نفوذ صدا و بو، ارتباط با سایر اعضای خانواده و همچنین ایجاد یک فضای شبیه به یک سینما، به خصوص دوبله بازی ها، بسیار مفید هستند.
  6. پادکست گیمینگ: داشتن یک پادکست گیمینگ، به خصوص برای آنهایی که ساعات طولانی بازی می کنند، بسیار مفید است. در پادکست ها، می توانید درباره اخبار اخیر، بازی های مورد علاقه و جزئیات دنیای دیجیتال گفتگو کنید.

 

 

 

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل