نحوه‌ي اضافه کردن اپلیکیشن‌ها به صفحه‌ اصلی گوشی

نحوه‌ي اضافه کردن اپلیکیشن‌ها به صفحه‌ اصلی گوشی

می‌توانید، با اضافه کردن اپلیکیشن‌ها موردعلاقه‌تان به صفحه‌ اصلی، آنها را بهینه‌سازی کنید. با این کار، گوشیتان مرتب‌تر خواهد شد و گشت‌و‌گذار در آن آسان‌تر خواهد بود.

نحوه‌ی افزودن یا حذف اپلیکیشن‌ها در صفحه اصلی

گوشی‌های گلکسی دو صفحه دارند: صفحه‌ اصلی (Home screen)، که موقع روشن کردن صفحه، به‌طور پیش‌فرض نمایان می‌شود، و صفحه‌ی اپلیکیشن (App screen)‌، که می‌توانید همه‌ی اپلیکیشن‌ها را در آن مشاهده کنید. همه‌ی اپلیکیشن‌های نصب‌شده بر روی گوشی در صفحه‌ي اپلیکیشن‌ نمایش داده می‌شوند، و در صفحه‌ خانه نیز اپلیکیشن‌های پیش‌فرض و اپلیکیشن‌هایی که از سوی کاربر به این صفحه‌نمایش اضافه شده‌اند نشان داده می‌شوند. برای دسترسی به صفحه‌ی اپلیکیشن،‌ کافی است انگشتتان را روی صفحه  اصلی به سمت بالا بکشید. برای انتقال اپلیکیشن‌ها از صفحه اپلیکیشن‌ به صفحه  اصلی ، مراحل زیر را دنبال کنید.

 

مرحله‌ی ۱.به صفحه اپلیکشن (App screen)‌ بروید.

 

مرحله‌ی ۲.آیکون اپلیکیشنی را که می‌خواهید به صفحه‌ی اصلی(Home screen) اضافه کنید لمس کنید و نگه دارید.

 

نحوه‌ي اضافه کردن اپلیکیشن‌ها به صفحه‌ اصلی گوشی

 

مرحله‌ی ۳. گزینه‌ی افزودن به صفحه  اصلی(Add to Home) را بزنید (مثلاً برای اپلیکیشن مخاطبین)

 

مرحله‌ی ۴. آیکون اپلیکیشن مدنظرتان به صفحه‌ی  اصلی(Home screen) اضافه خواهد شد.

 

نحوه‌ي اضافه کردن اپلیکیشن‌ها به صفحه‌ اصلی گوشی

  • برای تغییر مکان آیکون اپلیکیشن‌ در صفحه‌ اصلی، روی آیکون اپلیکیشن بزنید و نگه دارید و آن را به مکان مدنظرتان بر روی صفحه ببرید و سپس رها کنید تا در آن مکان قرار گیرد.

 

  • برای حذف آیکون اپلیکیشن از صفحه اصلی، روی آن بزنید و نگه دارید و سپس گزینه‌ي حذف (Remove) را بزنید. با این کار، آیکون اپلیکیشن دیگر در صفحه‌ اصلی نمایش داده نمی‌شود، اما می‌توان از صفحه‌ی اپلیکیشن به آن دسترسی داشت.

 

نکته: اگر اپلیکیشنی را در صفحه اپلیکیشن پنهان کنید، اپلیکیشن پنهان‌شده روی صفحه اپلیکیشن نمایش داده نخواهد شد (تنظیمات (Settings)  > صفحه‌ اصلی (Home Screen) > پنهان کردن اپلیکیشن‌ها (Hide apps)).

 

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل