ارور موبایل
WhatsApp Spotted Working on Alternate Profile Feature; Lets Testers Double Tap to Seek Videos

واتس‌اپ پس از ماه‌ها آزمایش بتا، رابط جدید تب پایینی را برای کاربران اندروید معرفی می‌کند

[ad_1]

واتس اپ تغییراتی را در رابط کاربری برنامه در اندروید ایجاد کرده است که استفاده از برنامه چت محبوب را با یک دست بسیار آسان تر می کند. این شرکت برای اولین بار در اوایل سال جاری، طرحی با زبانه پایین را برای آزمایش‌کنندگان بتا برنامه Android خود معرفی کرد – نسخه iOS این برنامه قبلاً دارای برگه‌هایی در پایین است – و رابط اصلاح‌شده اکنون برای کاربران در کانال به‌روزرسانی پایدار ارائه می‌شود. واتس‌اپ همچنین اخیراً آزمایش یک رابط کاربری بازطراحی شده برای iOS و اندروید را با رنگ‌ها و لهجه‌های جدید در نسخه بتا این برنامه آغاز کرده است.

پس از به‌روزرسانی به واتس‌اپ برای Android 2.23.20.76 از طریق فروشگاه Google Play، رابط کاربری جدید با تب پایین برای چندین کارمند Gadgets 360 در روز دوشنبه عرضه شد، در حالی که بسیاری دیگر همچنان می‌توانند نوار پیمایش اصلی را در بالا مشاهده کنند که به شما امکان می‌دهد بین برگه‌های چت، تماس و وضعیت به همراه یک برگه کوچکتر با نماد انجمن‌ها در سمت چپ سوئیچ کنید. واتس اپ برای اولین بار در ماه می برگه تغییر مکان را به آزمایش کنندگان بتا معرفی کرد.

به نظر می رسد رابط کاربری جدید واتس اپ با تب پایین به آرامی برای همه کاربران عرضه می شود

رابط تب پایین در واتس اپ دارای چهار تب است: چت، به روز رسانی، انجمن ها و تماس ها. این برگه‌ها همچنین شامل آیکون‌ها می‌شوند – زمانی که برگه‌ها در بالای صفحه قرار داشتند، قبلاً در دسترس نبودند. قابل توجه ترین پیشرفت سیستم ناوبری جدید این است که کاربران اکنون می توانند به راحتی در حالی که با یک دست از تلفن استفاده می کنند به تب های مختلف سوئیچ کنند.

با این حال، آخرین به‌روزرسانی که رابط برگه پایینی را اضافه می‌کند، از کشیدن انگشت روی برگه‌ها نیز توسط کاربران جلوگیری می‌کند – طراحی قدیمی‌تر که برگه‌ها را در بالای رابط نشان می‌داد، به کاربران اجازه می‌داد انگشت خود را روی فهرست چت به سمت برگه‌ای که می‌خواستند به آن تغییر دهند بلغزانند. . با رابط پایین تب، به نظر می رسد که کاربران باید به جای کشیدن انگشت، برای جابجایی برگه ها ضربه بزنند.

هفته گذشته، WhatsApp شروع به اعمال تغییرات ظریف دیگری در رابط کاربری برای کاربران در کانال بتا کرد. Gadgets 360 توانست تأیید کند که نوار سبز نمادین بالای برنامه در اندروید حذف شده است، به نفع یک رابط کاملا سفید، در حالت روشن، که به نوبه خود اجازه می دهد تا کل برنامه در حالت تاریک، خاکستری تیره به نظر برسد. فعال شده است.

واتس‌اپ همچنین برخی از لهجه‌های رنگی نسخه آزمایشی اخیر اندروید را بهینه‌سازی کرده است و رنگ‌های سبز را کمی روشن‌تر و زنده‌تر می‌کند، مخصوصاً وقتی حالت تاریک روشن است. نمادهای «جامد» برنامه اخیراً با نمادهای «طرح کلی» برای تماس‌های صوتی و ویدیویی در داخل چت‌های فردی و همچنین نماد دوربین در فهرست چت اصلی جایگزین شده‌اند.

[ad_2]

ارور موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.