ارور موبایل
WhatsApp Begins Beta Testing Email Address Verification; Working on Ability to Share Polls in Channels: Report

واتس اپ تست بتا را آغاز کرد.

[ad_1]

واتس‌اپ آزمایش ویژگی جدیدی را آغاز کرده است که به کاربران امکان می‌دهد آدرس ایمیل خود را در گوشی‌های هوشمند iOS و اندروید به برنامه اضافه کنند، زیرا پلتفرم پیام‌رسانی همچنان به کار بر روی افزودن یک روش جایگزین برای ورود به حساب کاربری ادامه می‌دهد. در همین حال، واتس اپ نیز روی قابلیت اشتراک گذاری نظرسنجی در کانال ها کار می کند. پیش از ورود این ویژگی به کانال آزمایشی بتا، یک ردیاب ویژگی جزئیات نحوه عملکرد رای دادن در کانال های WhatsApp را به اشتراک گذاشته است.

واتس اپ در حال حاضر به کاربران اجازه می دهد تا با وارد کردن شماره تلفن خود و دریافت رمز عبور یکبار مصرف (OTP) وارد حساب کاربری خود شوند. در واتس‌اپ بتا برای iOS 2.23.23.77 و واتس‌اپ بتا برای اندروید 2.23.24.10 (از طریق ردیاب ویژگی WABetaInfo)، سرویس پیام‌رسانی Meta-run به کاربران اجازه می‌دهد آدرس ایمیل خود را وارد کرده و آن را تأیید کنند، به عنوان روشی جایگزین برای ورود به سیستم خود. حساب. همچنین به کاربران اطلاع داده می شود که ایمیل آنها خصوصی باقی می ماند و به سایر کاربران نشان داده نمی شود.

افزودن ایمیل در واتساپ بتا برای iOS (سمت چپ) و اندروید
اعتبار عکس: WABetaInfo

با توجه به ویژگی ردیاب، امکان ورود به سیستم با استفاده از آدرس ایمیل به عنوان جایگزینی برای دریافت OTP ورود از طریق پیامک عمل می کند. هنگامی که کاربر در حال سفر است و برنامه تلفن همراه رومینگ بین المللی ندارد، این می تواند مفید باشد. با این حال، کاربران همچنان برای شروع استفاده از این سرویس باید یک شماره تلفن ارائه دهند.

برای افزودن ایمیل خود به حساب WhatsApp خود، می‌توانید منوی تنظیمات WhatsApp را باز کنید و روی Account > Email Address ضربه بزنید. پس از وارد کردن آدرس ایمیل خود، باید آدرس ایمیل خود را تأیید کنید تا مطمئن شوید که متعلق به شماست. Gadgets 360 نتوانست وجود فیلد آدرس ایمیل را در آخرین نسخه بتا WhatsApp از فروشگاه Google Play تأیید کند.

در همین حال، WABetaInfo همچنین ویژگی جدیدی را مشاهده کرد که انتظار می‌رود در آینده به نسخه‌های بتا این برنامه راه پیدا کند، اما در حال حاضر در حال توسعه است. واتس‌اپ در حال کار بر روی امکان اشتراک‌گذاری نظرسنجی در کانال‌ها است، اما طبق گفته ردیاب ویژگی، این ویژگی به شیوه‌ای کمی متفاوت عمل می‌کند – برای محافظت از حریم خصوصی کاربران، رای‌های کاربران قابل مشاهده نخواهد بود.

در حال حاضر، واتس‌اپ فقط به شما اجازه می‌دهد روی عکس کلیک کنید و آن را در کانال خود پست کنید یا یک تصویر موجود را از تلفن هوشمند خود به اشتراک بگذارید. انتظار می‌رود قابلیت افزودن نظرسنجی به واتس‌اپ در نسخه آزمایشی آینده برنامه و پس از آزمایش در کانال پایدار به‌روزرسانی شود.

[ad_2]

ارور موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.