ارور موبایل
چگونه آیفون را از راه دور از طریق کامپیوتر کنترل کنیم

چگونه آیفون را از راه دور از طریق کامپیوتر کنترل کنیم

این مقاله ارور موبایل به شما یاد می دهد که چگونه آیفون خود را از راه دور از رایانه خود کنترل کنید. اگر از رایانه مک استفاده می کنید، می توانید از Switch Control برای انجام این کار به صورت بومی استفاده کنید. دلز مدرن (از سال 2018 به بعد) همچنین می تواند آیفون ها را در برنامه ای به نام Dell’s Mobile Connect 3.3 کنترل کند. با این حال، سایر تولیدکنندگان رایانه همچنان در حال ایجاد برنامه‌هایی هستند که بتوانند محیط‌های اپل و مایکروسافت را به هم متصل کنند.

 

استفاده از کنترل سوئیچ در مک

آیفون و مک خود را به یک شبکه Wi-Fi متصل کنید. اگر آنها در یک شبکه نباشند، Switch Control کار نخواهد کرد.

در آیفون خود، برنامه Settings را باز کنید، سپس روی Wi-Fi ضربه بزنید و برای انتخاب شبکه ای که می خواهید به آن متصل شوید، ضربه بزنید.

در مک، روی نماد Wi-Fi در نوار منو کلیک کنید، سپس برای انتخاب شبکه ای که در آیفون خود به آن متصل هستید، کلیک کنید.

 

چگونه آیفون را از راه دور از طریق کامپیوتر کنترل کنیم

 

با همان Apple ID در iPhone و Mac خود وارد iCloud شوید. همانند نیاز به بودن در یک شبکه Wi-Fi، آیفون و مک شما باید برای استفاده از Switch Control به یک حساب iCloud وارد شوند.

در آیفون خود، برنامه تنظیمات را باز کنید و روی «Sign in to your iPhone» یا نام موجود در بالای منو ضربه بزنید. می‌توانید وارد شوید یا ببینید از کدام حساب iCloud استفاده می‌کنید.

در مک، روی لوگوی اپل کلیک کنید، سپس System Preferences > Apple ID > iCloud را انتخاب کنید. اگر به حساب کاربری وارد نشده اید، فضای خالی برای ورود به سیستم خواهید دید. با این حال، اگر قبلاً وارد سیستم شده اید، آدرس ایمیل مرتبط با حساب iCloud خود را خواهید دید. مطمئن شوید که iPhone و Mac شما به یک حساب وارد شده اند.

 

چگونه آیفون را از راه دور از طریق کامپیوتر کنترل کنیم

 

Switch Control را در مک خود فعال کنید. برای اینکه بتوانید آیفون خود را از مک خود کنترل کنید، باید این را فعال کنید.

روی لوگوی اپل کلیک کنید و System Preferences > Accessibility > Switch Control را انتخاب کنید. به تب General بروید و “Enable Switch Control” را انتخاب کنید.

هنگامی که Switch Control را فعال کردید، باید رمز عبور خود را وارد کنید.

 

چگونه آیفون را از راه دور از طریق کامپیوتر کنترل کنیم

 

Switch Control panel را به Devices هدایت کنید. این نمادی است که شبیه یک مانیتور و گوشی هوشمند است.

 

چگونه آیفون را از راه دور از طریق کامپیوتر کنترل کنیم

 

 

آیفون خود را از لیست انتخاب کنید. هنگامی که تلفن خود را انتخاب کردید، می توانید صفحه گوشی خود را از مک خود مشاهده کنید.

برای توقف کنترل آیفون از مک، دوباره به دکمه Devices بروید و روی Disconnect کلیک کنید. اتصال فعال بین تلفن و رایانه شما غیرفعال خواهد شد، اما Switch Control همچنان در Mac شما فعال خواهد بود. اگر می‌خواهید کنترل سوئیچ را به طور کامل غیرفعال کنید، دوباره روی لوگوی Apple کلیک کنید و System Preferences > Accessibility > Switch Control را انتخاب کنید.

می‌توانید صفحه آیفون خود را از مک خود مشاهده کنید، بنابراین می‌توانید برخی بازی‌ها را انجام دهید، عکس‌های خود را نگاه کنید و ایمیل‌ها و پیام‌های متنی را بسازید

 

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.