دوره طراحی سایت رایگان

چگونه با وردپرس سایت طراحی کنیم ؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا قدرتمند است سالیان سال است بیشتر مردم جهان از آن استفاده می کنند. شایان ذکر است وردپرس برای وبلاگ ساخته شده است و ما برای طراحی فروشگاه اینترنتی با افزونه ها ی ووکامرسی اقدام به فروشگاهی کردن وردپرس می دازیم.

طراحی سایت رایگان با وردپرس

بله طراحی سایت رایگان با مدیریت محتوا یا CMS  وردپرس از آنچه فکرش را بکنید لذت بخش است. شما برای شروع طراحی سایت رایگان خود نیاز به هزینه ندارید چرا که از طریق وب سایت وردپرس آنلاین به راحتی و رایگان می توانید در دوره طراحی سایت رایگان وردپرس شرکت کنید.

چگونه فروشگاه اینترنتی راه اندازم کنم ؟

شما در دوره ای که ذکر کرده ایم می توانید به راحتی به طراحی فروشگاه اینترنتی رایگان بپردازید چرا که آموزش ها از صفر تا صد کاملا مجانی می باشد و به صورت تصویری شما یاد خواهید گرفت که چگونه سایتی بدون هزینه طراحی نمایید.

آیا وردپرس امنیت دارد ؟

وردپرس یک اسکریپت بر پایه PHP می باشد و امنیت آن را شما باید تضمین کنید امروزه با گسترش افزونه های زیاددر راستای امنیت وردپرس قطعا می توانید یک سایت حرفه ای با امنیت بالا را داشته باشید.

سئوی وردپرس چگونه است ؟

اگ شما بخواهید یک سیئو کار برای سایت خود استخدام نمایید قطعا هزینه های بسیار زیادی باید بپردازید ولی با افزونه هایی مانند یواست و رنگ مث شما یک افزونه را استخدام می کنید برای انجام سیئو و وردپرس که با آموزش افزونه سئو یواست می توانید سیئوی سایت خود را بهبود بخشید.

طراحی قالب وردپرس با المنتور

المنتور یک افزونه قدرتمند است که با نصب و راه اندازی آن از مخزن وردپرس به راحتی با یک دوره طراحی سایت با المنتور می توانید با کشیدن و رها کردن ابزار ها سایت خود را به هر شکلی که دوست دارید طرحی نمایید. این افزونه با افزودنی هایی که دارد امکانات بیشتری در اختیار شما قرار می دهد.

هاست و دامین را کی باید بخریم ؟

عجله نکنید وقت برای خرید هاست و دامنه بسیار است شما با آموزش هایی که می بینید سایت خود را بر روی کامپیوتر و یا لپ تاپ شخصی خود طراحی می کنید و پس از آماده شدن سایت وقت خرید هاست و دامنه فرا خواهید رسید پس در این مورد اصلا عجله نکنید.

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل