ارور موبایل
چگونه در واتساپ با یک گوشی ۲ شماره داشته باشیم

چگونه در واتساپ با یک گوشی ۲ شماره داشته باشیم

کاربرد فناوری Dual-SIM

امروزه باید به یاد داشته باشیم مردم تلفن‌های همراهی دارند که معمولاً دارای فناوری Dual-SIM است. این فناوری تنظیم دو شماره در واتساپ حتی با داشتن فقط یک تلفن همراه را امکان پذیر می‌کند. اکثر سازندگان در بازار چین مانند اوپو، شیائومی، ویوو و هوآوی موفق شده‌اند گوشی‌های خود را با فناوری‌های مختلفی تولید کنند. توسعه دهندگان می‌گویند که حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی به ویژه واتساپ فقط با یک شماره و در یک دستگاه انجام می‌شود؛ بنابراین در تلفن‌های با دو سیم کارت فقط می‌توانید یکی از شماره‌ها را برای ایجاد حساب تایید کنید.

گزینه App Twin چه کابردی دارد؟

ما می‌دانیم که در یک گوشی دیگر، هر کسی می‌تواند به راحتی واتساپ را با استفاده از شماره دوم فعال کند. اما پس از انجام این کار هیچ راهی برای دسترسی به تاریخچه چت وجود نخواهد داشت. ترفند‌هایی وجود دارد که می‌توانید از طریق آنها از دو شماره واتساپ در یک دستگاه استفاده کنید و حتی مهم نیست که یک سیم کارت دارید یا دو سیم کارت. این کار از طریق گزینه App Twin قابل انجام است که به کاربر اجازه می‌دهد تا دو اکانت واتساپ را به صورت موازی بسازد. برای گوشی‌های Honor و Huawei، می‌توانید ورودی App-Twin را در منوی تنظیمات مشاهده کنید.

تنها در صورت تعویض دستگاه یا خروج از یک حساب کاربری و ورود به واتساپ دیگر می‌توان دریافت کرد که شخصی دو حساب همزمان دارد و این کار از طریق ویژگی رمزگذاری سرتاسری انجام می‌شود. تنها راه مطمئن برای انجام این کار این است که تلفن خود را بررسی کنید و اگر متوجه نصب دو توکن واتساپ شدید که نام یکی از آن‌ها Dual App بود، نشان دهنده آن است که فرد از دو شماره در یک گوشی برای داشتن حساب در WhatApp استفاده می‌کند.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.