ارور موبایل

چگونه فایل PDF خود را به PowerPoint تبدیل کنیم؟

در این گزارش سعی کرده‌ایم یکی از سوالات بسیاری از کاربران فضای مجازی را آموزش دهیم. دو سایت مختلف آنلاین رایگان وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها برای تبدیل PDF به فایل ارائه پاورپوینت استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که پی‌دی‌اف‌های اسکن شده، مانند اسنادی که در رایانه اسکن کرده‌اید، نمی‌توانند به فایل ارائه پاورپوینت قابل ویرایش تبدیل شوند.

روش اول/ استفاده از SmallPDF:

۱- آدرس سایت Smallpdf را در مروگر خود وارد کرده و کمی منتظر بمانید. باید به یاد داشته باشید در سایت مذکور، هر ساعت تنها دو فایل را می‌توانید از PDF به پاورپوینت تبدیل کنید. اگر از SmallPDF در ساعت گذشته دو بار استفاده کرده‌اید، سایت iLovePDF را امتحان کنید.

۲- روی گزینه “انتخاب فایل‌ها/ Choose Files” کلیک کنید. این گزینه یک لینک در وسط صفحه است. با کلیک کردن روی آن به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که می‌توانید فایل مورد نظر خود را برای تبدیل انتخاب کنید.

۳- یک فایل پی‌دی‌اف انتخاب کنید. برای این کار کافیست به محل فایلی که دوست دارید به پاورپوینت تبدیل شود رفته و سپس روی آن کلیک کنید. با این کار، فایل مورد نظر شما وارد منوی سایت می‌شود.

۴- روی گزینه Open ضربه بزنید. این دکمه در پایین صفحه سمت راست قرار دارد. با این کار شما پی‌دی‌اف مورد نظر خود برای تبدیل شدن به فایل ارائه پاورپوینت را آماده تبدیل می‌کنید. خود سایت به صورت خودکار شروع به تبدیل فایل پی‌دی‌اف به پاورپوینت می‌کند.

۵- در نهایت پس از اتمام مرحله تبدیل، شما می‌توانید به راحتی با کلیک کردن روی گزینه “دانلود فایل / Download File” آن را در سیستم خود ذخیره کنید.

روش دوم/ استفاده از iLovePDF:

۱- ابتدا سایت مبدل iLovePDF را در مروگر خود باز کنید. برای این کار کافی است آدرس آن را در نوار بالای مرورگر وارد کرده و اینتر را بزنید.

۲- روی گزینه “انتخاب فایل پی‌دی‌اف/ Select PDF File” کلیک کنید. این یک دکمه در پایین صفحه است. با زدن روی این دکمه، پنجره‌ای برای شما باز می‌شود که می‌توانید از طریق آن فایل‌های درون سیستم خود را پیدا کنید.

۳- در مرحله بعدی باید فایلی که دوست دارید آن را به پاورپوینت تبدیل کنید، انتخاب کنید. برای انجام این کار به فولدری که فایل PDF را در آن ذخیره کرده‌اید رفته و سپس آن را انتخاب کنید.

۴- روی دکمه Open بزنید. مکان قرارگیری آن در پایین سمت راست صفحه است. با این کار فایل شما به صورت خودکار در سایت iLovePDF آپلود می‌شود.

 

۵- در این مرحله برای تبدیل فایل خود کافی است روی دکمه “تبدیل به پاورپوینت / Convert To PowerPoint” کلیک کنید. این گزینه در پایین صفحه وجود دارد.

۶- به عنوان آخرین کار کافی است که منتظر بمانید تا فایل پاورپوینت شما دانلود شود. پس از چند ثانیه باید دانلود فایل شما شروع شود. اگر این اتفاق رخ نداد باید روی گزینه “دانلود پاورپوینت / Download PowerPoint” کلیک کنید.

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل