کدهای مخفی برای گوشی نوکیا

کدهای مخفی برای گوشی نوکیا:

 

1- اطلاعات پنهان

اولین ترفند تلفن نوکیا در لیست ما از کدهای مخفی نوکیا استفاده از 0000#* برای تهیه نسخه سیستم عامل و تاریخ ایجاد شده است. این خصوصاً در هنگام خرید گوشی نوکیا دست دوم بسیار مفید است زیرا تخمین می زند که مالک فعلی تلفن چه مدت از آن استفاده کرده است. اگر سیستم عامل از مدتها قبل تاریخ گذاری شده باشد ، احتمالاً این گوشی مدت طولانی است که از آن استفاده شده است.

2- شماره IMEI

یکی دیگر از محبوب ترین کدهای تلفن های نوکیا استفاده از #06#* برای نمایش کد هویت بین المللی تجهیزات تلفن همراه است که در غیر این صورت با نام IMEI شناخته می شود. این یک دستور استاندارد GSM است. این کد روی هر گوشی کار می کند.

3- تاریخ تولید نوکیا شما

ممکن است بسیاری از کدهای نوکیا برای بررسی تاریخ تولید تلفن وجود داشته باشد اما کد بهتر نوکیا برای دانستن سن دقیق تلفن شما ، کد #92702689#* است . این کد حقایق جالبی مانند تاریخ تحویل تلفن از کارخانه را نشان می دهد. این همچنین می تواند تاریخ تعمیر تلفن شما را بدهد. مشکل اصلی خاموش کردن این فهرست است. شاید مجبور شوید گوشی خود را خاموش کرده و مجدداً آن را در مدل های قدیمی دوباره راه اندازی کنید.

4- حذف آرم اپراتور

اگر لوگوی فانتزی اپراتور خود را دوست ندارید ، می توانید با استفاده از کد نوکیا #67705646#* آن را خاموش کنید. اما بخاطر داشته باشید که اگرچه این یک ویژگی هیجان انگیز است ، اما این تنها در مدل های خاصی موجود است.

5- وضعیت ساعت

اگر کنجکاو هستید که وضعیت ساعت سیم کارت مورد استفاده در تلفن خود را بدانید، دستگاه را با کد #746085685#* بررسی کنید .

 

 

6- قالب بندی نرم حافظه

برای افراد با فکر و تجربه فنی بیشتر ، کد نوکیا #7370#* جذاب خواهد بود. این کد به آنها امکان می دهد حافظه دستگاه را نرم کنند. این تنها در صورتی ممکن است که تلفن دارای سیستم عامل Symbian باشد.

 

7- نمایش رمز فعلی گوشی:

کد #2640#* رمز فعلی گوشی نوکیا را نشان میدهد. کد رمز گوشی در حالت عادی 12345 میباشد.

 

8- آدرس MAC

اگر مدل شما در آداپتور بلوتوث ساخته شده است ، کد #2820#*، جذاب خواهد بود. این آدرس برای عیب یابی مشکلات اتصال بلوتوث مورد نیاز است. این تسهیلات در مدل های جدیدتر موجود است.

 

9- شناخت هویت پنهان

در صورت تماس تلفنی از شماره خصوصی ، کد شماره تلفن #30#* نوکیا به شما امکان می دهد آن شماره خصوصی را ببینید./

 

10- کد بازگشت به تنظیمات کارخانه نوکیا 

آخرین مورد در لیست ما کدهای مخفی نوکیا #7780#* است. این کد دستگاه را به صورت پیش فرض کارخانه تنظیم می کند. این کد معمولاً هنگام انجام اشتباه در آزمایش تنظیمات به شما کمک می کند. مراقب باشید این هم یک ریسک است. با بازگرداندن پیش فرض های کارخانه ، جزئیاتی که در دستگاه خود ذخیره کرده اید مانند مخاطبین برای همیشه از بین می روند. این کد فقط با مدل های جدیدتر کار خواهد کرد./

 

 

منبع : بیتوته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل