گوشی تاشوی اپل تا سال ۲۰۲۳ عرضه می شود

فهرست مطالب

گوشی تاشوی اپل تا سال ۲۰۲۳ عرضه می شود

 

بر اساس اطلاعات منتشر شده، شرکت اپل در حال کار بر روی یک آیفون تاشو است تا در آینده نه چندان دور آن را به بازار عرضه کند. طراحی این گوشی مشابه Samsung Galaxy Z Flip و Samsung Galaxy Z Flip 5G خواهد بود. طبق آخرین داده‌هایی که از فعالیت‌های این شرکت بر روی گوشی‌های مورد نظر منتشر شده، عرضه اولین آیفون تاشوی اپل در سال‌های ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ به وقوع خواهد پیوست. این مطابق با گزارش‌های قبلی است که نشان می دهد اپل اولین آیفون تاشوی خود را در سپتامبر ۲۰۲۲ معرفی می‌کند و انتظار می‌رود این گوشی با پشتیبانی 5G ارائه شود”

گوشی تاشوی اپل به Galaxy Z Flip شباهت دارد

یکی از تحلیلگران دنیای گوشی که بر روی محصولات شرکت اپل تمرکز دارد طی آخرین ویدئوی منتشر شده از خود گفت: “اپل در واقع در تلاش است تا یک مدل آیفون تاشو را در آینده ارائه دهد. کار هنوز در مراحل اولیه قرار دارد و گفته شده که این شرکت بدنه گوشی مورد نظر را در کارخانه فاکسکان در پکن چین آزمایش می‌کند./

این کاربر تصویری مفهومی از آیفون تاشو به اشتراک گذاشته که حاکی از آن است که احتمال دارد آیفون جدید طرحی  مشابه Samsung Galaxy Z Flip داشته باشد. گفته می‌شود که این آیفون نمایشگر بزرگی دارد، در حالی که در بدنه بیرونی نیز نمایشگر کوچکتری وجود خواهد داشت. این گوشی تنها یک ایده از شرکت اپل به حساب می‌آید و هنوز بطور رسمی راه‌اندازی نشده، اما  تحلیلگر مذکور ادعا می‌کند که اپل ممکن است این گوشی را  در سال ۲۰۲۲ یا در سال ۲۰۲۳ معرفی کند”

سامسونگ و موتورولا در حال حاضر تنها شرکت‌هایی هستند که چنین گوشی‌هایی را به بازار جهانی ارائه می‌دهند. این شرکت‌ها چندین دستگاه با طراحی مفهومی گوشی‌های قابل چرخش رونمایی کرده‌اند، اما فروش آن‌ها را برای تولید انبوه آغاز نکرده‌اند.

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل