ارور موبایل

روش حل ارور ۵۰۲ Bad Gateway در مرورگر

خطای 502 Bad Gateway یک کد وضعیت HTTP است که به این معنی است که یک سرور در اینترنت یک پاسخ نامعتبر از یک سرور دیگر دریافت کرد.

خطاهای 502 Bad Gateway کاملا مستقل از نصب خاص شما هستند، به این معنی که شما می توانید یکی را در هر مرورگر، هر سیستم عامل و هر دستگاه مشاهده کنید.

خطای 502 Bad Gateway در داخل پنجره مرورگر اینترنت نمایش داده می شود، همانند صفحات وب.

502 Bad Gateway Error ظاهر می شود

 

502 Bad Gateway می تواند توسط هر وب سایت سفارشی شود. در حالی که این امر نسبتا غیر معمول است، سرورهای مختلف وب این خطا را متفاوت توضیح می دهند. در زیر برخی از راه های رایج ممکن است شما را ببینید:

 

502 Bad Gateway
502 Service Temporarily Overloaded
Error 502
Temporary Error (502)
502 Proxy Error
502 Server Error: The server encountered a temporary error and could not complete your request
HTTP 502
502. That's an error
Bad Gateway: The proxy server received an invalid response from an upstream server
HTTP Error 502 - Bad Gateway

 

 

 

علت خطای 502 Bad Gateway Errors چیست ؟

خطاهای 502 Bad Gateway Errors اغلب به دلیل مسائل بین سرورهای آنلاین است که شما کنترل آن را ندارید. با این حال، گاهی اوقات، مسئله واقعی وجود ندارد، اما مرورگر شما فکر می کند یکی از دلایل مشکلی در مرورگر شما، یک مشکل با تجهیزات شبکه خانگی شما و یا برخی دیگر از دلایل کنترل شما وجود دارد.

خطای 502 Bad Gateway اغلب یک خطای شبکه بین سرورهای اینترنتی است، به این معنی که مشکل با رایانه یا اتصال به اینترنت شما نیست.

با این حال، از آنجا که ممکن است که در پایان شما چیزی اشتباه باشد، در اینجا برخی از رفع آنها را امتحان کنید:

 

  • در حالی که خطا 502 Bad Gateway معمولا نشان دهنده یک خطای شبکه خارج از کنترل شماست، می تواند بسیار موقت باشد. تلاش دوباره صفحه اغلب موفق خواهد بود.
  • یک جلسه مرورگر جدید را با بستن همه پنجره های مرورگر باز و سپس باز کردن یک جدید شروع کنید. سپس دوباره باز کردن صفحه وب را امتحان کنید.
  • ممکن است خطای 502 که شما دریافت کردید به علت یک مشکل در رایانه شما بود که در طی این استفاده از مرورگر شما اتفاق افتاد. راه اندازی مجدد ساده برنامه مرورگر خود می تواند مشکل را حل کند.
  • حافظه پنهان مرورگر خود را پاک کنید. فایلهای قدیمی یا خراب که توسط مرورگر شما ذخیره میشوند باعث ایجاد 502 مشکل 502 Bad Gateway می شوند.

 

 

حذف این فایل های ذخیره شده و تلاش دوباره صفحه، مشکل را حل خواهد کرد .

کوکی های مرورگر خود را حذف کنید. به دلایل مشابه همانطور که در بالا با فایل های ذخیره شده ذکر شد، پاک کردن کوکی های ذخیره شده می تواند یک خطای 502 را حل کند.

اگر ترجیحا تمام کوکی ها را پاک نکنید، ابتدا می توانید تنها کوکی هایی را که مربوط به سایت شما خطا 502 هستند را حذف کنید. بهتر است همه آنها را حذف کنید.

مرورگر خود را در حالت ایمن: فایرفاکس، کروم یا اینترنت اکسپلورر شروع کنید. اجرای مرورگر در حالت ایمن بدین معناست که آن را با تنظیمات پیش فرض و بدون افزونه ها یا افزونه ها، از جمله نوار ابزار، اجرا کنید.

 

 

 

اگر هنگام اجرای مرورگر خود در حالت ایمن خطا 502 دیگر ظاهر نشد، می دانید که برخی از برنامه ها یا تنظیمات مرورگر دلیل مشکل هستند. تنظیمات مرورگر خود را به طور پیش فرض و / یا به صورت انتخابی پسوند مرورگر را غیرفعال کنید تا ریشه را پیدا کنید و مشکل را بطور دائم حل کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل