ارور موبایل
10 روش فهمیدن گوشی باز شده

10 روش فهمیدن گوشی باز شده

معمولاً برای فهمیدن گوشی باز شده، شما می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

1. بررسی شماره سریال گوشی: شماره سریال گوشی باز شده بر روی جعبه گوشی، پشت باتری یا در تنظیمات گوشی قابل مشاهده است. شما می‌توانید با جستجوی شماره سریال، مشخص کنید که گوشی باز شده است یا خیر.

2. انجام تست ابزارهای نرم افزاری: برخی از ابزارهای نرم افزاری مانند Phone Check و Device Info برای تست اجزای گوشی و تشخیص از دست رفتگی‌های سخت افزاری مناسب هستند.

3. باز شدن بدون خطر: برخی از گوشی‌های باز شده فقط برای تعمیر داخلی به دو قسمت جدا شده‌اند و برای به حالت اولیه بازگردانده شده‌اند. در اینصورت نشانه‌های خاصی وجود نخواهد داشت.

4. بررسی اجزای داخلی: بررسی گوشی از داخل در بعضی موارد می‌تواند به دسترسی به اطلاعاتی از مراجعه کننده‌های قبلی باز کننده گوشی کمک کند.

5. بررسی وضعیت گارانتی: برخی از گارانتی‌ها برای گوشی‌های باز شده، ضمانت نمی‌دهند. اگر گارانتی رسمی گوشی فراهم است، باید بررسی کنید که آیا گوشی باز شده قابل پشتیبانی توسط تولید کننده هست یا خیر.

6. مشاوره با تکنسین‌ها: قبل از خرید یک گوشی دست دوم، می‌توانید با تکنسین‌های تخصصی مشورت کنید. آنها می‌توانند برای شما تست و بررسی کنند که گوشی باز شده است یا خیر.

7. بررسی ناحیه وصل شدن کابل شارژ: در برخی از موارد، نوعی نشانه می‌تواند در کابل شارژ و ناحیه وصل شدن آن به گوشی باشد. برای مثال، ناحیه وصل شدن کابل ممکن است بسیار فشرده باشد و احتمالاً شما به آن دسترسی ندارید.

8. بررسی عملکرد باتری: در برخی از موارد، باز کردن گوشی ممکن است مشکلاتی را در عملکرد باتری به وجود آورده باشد. در نتیجه، باید بررسی کنید که گوشی باز شده، هیچ گونه مشکلی در عملکرد باتری ندارد.

9. چک کردن قطعات از برندهای معتبر: در صورتی که قطعات داخلی با برندهای معتبری جایگزین شده باشد، این نشان می‌دهد که گوشی باز شده ممکن است ریسکی نباشد.

10. بررسی قیمت: در صورتی که گوشی باز شده با قیمت پایین‌تر از بازار فروش داده شده است، شما باید شاید سؤال کنید که چرا قیمت آن پایین‌تر است و ارزان‌ترین ممکن است به خاطر این باشد که گوشی باز شده است. در نتیجه، توصیه می‌شود قبل از خرید دقیقاً بررسی کنید که چه مقدار تفاوت قیمت گوشی باز شده نسبت به بازار است.

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل