10 وب سایت ساخت لوگو با هوش مصنوعی

10 وب سایت ساخت لوگو با هوش مصنوعی

فهرست مطالب

بسیار خب! در زیر 10 وبسایت ساخت لوگو با هوش مصنوعی (AI) را برای شما آورده ام، همراه با توضیحات نام هر وبسایت:

 

1. Logojoy (https://logojoy.com): این وبسایت به شما امکان می‌دهد لوگوهای منحصر به فرد را با استفاده از هوش مصنوعی ایجاد کنید. شما باید به وبسایت بگویید چه نوع کسب و کاری دارید و سپس در عرض چند دقیقه، الگوریتم هوش مصنوعی لوگوهایی را برای شما ایجاد می‌کند.

 

2. Looka (https://looka.com): Looka با استفاده از هوش مصنوعی لوگوهای جذاب را برای شما ایجاد می‌کند. شما فقط باید نام و صنعت کسب و کار خود را وارد کنید و بعد از چند دقیقه، لوگوهای مناسب را دریافت خواهید کرد.

 

3. DesignEvo (https://www.designevo.com): این وبسایت به شما امکان می‌دهد به راحتی با استفاده از هوش مصنوعی لوگوهای حرفه‌ای را ایجاد کنید. شما می‌توانید از قالب‌های موجود استفاده کنید یا لوگوی خود را از ابتدا طراحی کنید.

 

4. LogoMaker (https://www.logomaker.com): این وبسایت نیز با هوش مصنوعی لوگوهای زیبا و منحصر به‌فرد را برای شما ایجاد می‌کند. شما نیازی به تجربه طراحی ندارید و می‌توانید نام و نوع کسب و کار خود را وارد کنید تا لوگویی جدید به شما نشان دهد.

 

5. LogoMakr (https://logomakr.com): این وبسایت به شما کمک می‌کند تا با ابزارهای مختلف و طراحی‌های موجود، لوگوی خود را ایجاد کنید. همچنین از هوش مصنوعی نیز در فرایند طراحی بهره می‌برد.

 

6. Hatchful (https://hatchful.shopify.com): این وبسایت توسط Shopify ایجاد شده و با اساس هوش مصنوعی لوگوهای مناسب برای کسب و کار شما را ایجاد می‌کند. شما باید صنعت، نام و ایده‌های طراحی خود را وارد کنید.

 

7. Logoshi (https://www.logoshi.com): این وبسایت به شما امکان می‌دهد لوگوهای اختصاصی با استفاده از هوش مصنوعی طراحی کنید. شما نیازی به دانش حرفه‌ای طراحی ندارید و می‌توانید به راحتی لوگوی مورد نظر خود را ایجاد کنید.

 

8. FreeLogoDesign (https://www.freelogodesign.org): این وبسایت با استفاده از هوش مصنوعی لوگوهای خلاقانه را برای شما ایجاد می‌کند. خروجی لوگو به صورت رایگان است، اما می‌توانید بسته‌های پیشرفته‌تر را نیز خریداری کنید.

 

9. LogoTypeMaker (https://www.logotypemaker.com): با استفاده از این وبسایت، شما می‌توانید به راحتی لوگوهای خاص و برتر را طراحی کنید. از هوش مصنوعی برای ایجاد لوگوهای منحصر به فرد استفاده می‌کند.

 

10. Brandmark (https://brandmark.io): این وبسایت با استفاده از هوش مصنوعی لوگوهای خلاقانه و با کیفیت را برای شما طراحی می‌کند. با ارائه چند سوال ساده، لوگویی که با نیازهای شما هماهنگ باشد را ایجاد می‌کند.

توجه داشته باشید که لطفاً قبل از استفاده از هر وبسایت، شرایط استفاده و هزینه‌های مربوطه را مطالعه کنید.

 

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تخفیف ویژه برنامه های حرفه ای

ساعت
دقیقه
ثانیه
تعمیرات موبایل