ارور موبایل
6 تا از گران ترین NFT که تا به حال فروخته شده است

6 تا از گران ترین NFT که تا به حال فروخته شده است

در چشم‌انداز دیجیتال در حال تغییر امروزی، هیچ چیز به اندازه توکن‌های غیرقابل تعویض (که به طور خلاصه NFT نیز نامیده می‌شود) سودآور و شهاب‌آور نبوده است. افراد مشهور، تولیدکنندگان موسیقی و سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی جدید به حراج‌ها (هم آنلاین و هم آفلاین) هجوم آورده‌اند تا فرصتی برای دستیابی به یکی از خلاقیت‌های دیجیتالی هنرمند مورد علاقه‌شان داشته باشند.

محبوبیت و شتاب فروش تنها در سال جاری افزایش یافته و تا پایان سال به مبلغ 90 میلیارد دلار رسیده است. مراقب بهترین قطره های nft امسال باشید تا تکه ای از پای NFT را به تصویر بکشید. آیا می خواهید بدانید که NFT ممکن است چقدر هزینه داشته باشد؟ خوب، در زیر 6 گران ترین NFT فروخته شده را مشاهده می کنید.

شماره 1: The Merge می باشد – 91.8 میلیون دلار

The Merge در صدر فهرست ما قرار دارد و یکی از گران ترین NFT هایی است که تا کنون با قیمت 91.8 میلیون دلار فروخته شده است. The Merge توسط مشهورترین خالق دیجیتال پاک ساخته شده است که در مجموع آثارش رکورد فروش 350 میلیون دلاری را برای او به ارمغان آورده است.

در مجموع، 28983 نفر شرکت کردند و 312000 سهم (هر کدام یک NFT) از خود ساخت را خریداری کردند که قیمت آن 92 میلیون دلار بود. The Merge به راحتی پاک را به شهرت و ستاره رسانده است و او را به یکی از ثروتمندترین و ارزشمندترین سازندگان توکن غیرقابل تعویض تبدیل کرده است.

 

The Merge

 

شماره 2: 5000 روز اول – 69.3 میلیون دلار

NFT بعدی در لیست ما “5000 روز اول” نام دارد که بیش از 69 میلیون دلار فروخته شد. هنرمند دیجیتال مایک “بیپل” وینکلمن رکوردهای قبلی فروش NFT را با فروش کلاژی متشکل از 5000 عکس که یک بار در روز در یک دوره سیزده ساله به طرز شگفت انگیزی گرفته می شد، نابود کرد.

NFT دیجیتال با عنوان “Everydays: The First 5000 Days” در کریستیز (یکی از شناخته شده ترین خانه های حراج هنر و اکنون دیجیتال NFT) در مارس 2021 به فروش رفت. NFT به علاقه مندان به ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاران بزرگ فروخته شد. Vignesh Sundaresan، همچنین به عنوان MetaKovan شناخته می شود (که در خارج از سنگاپور مستقر است)

 

 

5000 روز اول

 

شماره 3: ساعت – 52.7 میلیون دلار

سومین NFT گران قیمت فروخته شده در لیست ما، “ساعت” نام دارد و به قیمت 52.7 میلیون دلار فروخته شد. «ساعت» نه تنها به دلیل قیمت فروش بسیار زیاد، بلکه به دلیل اختصاص یافتن NFT به یک هدف اجتماعی، خود را از هم جدا می کند. ساعت به طور مشترک توسط جولیان آسانژ بنیانگذار ویکی لیکس و در حال حاضر سلبریتی دیجیتال و خالق NFT، پاک ساخته شده است.

شاید بپسندید : نحوه حذف قفل گوشی بدون پاک شدن اطلاعات

«ساعت» روزهایی را به تصویر می‌کشد که جولیان آسانژ در پشت میله‌های زندان با فونت‌های برجسته، برجسته و سفید روی پس‌زمینه مشکی چشمگیر تنظیم شده است. خود این توکن در تلاشی برای حمایت از فروش دفاعی آسانژ به مبلغ 52.7 میلیون دلار ساخته شده است. گردآوری سرمایه دیجیتال/حراج تاریخی در فوریه 2022 برای AssangeDAO، یک سازمان غیرمتمرکز (DAO) با بیش از 10000 حامی آسانژ برگزار شد.

 

 شماره 3: ساعت - 52.7 میلیون دلار

شماره 4: CryptoPunk #5822 – 23.7 میلیون دلار

چهارمین NFT گران قیمت فروخته شده CryptoPunk #5822 بود. CryptoPunks یکی از معدود مجموعه‌های توکن غیرقابل تعویض است که شهرت زیادی کسب کرده است و اکنون با داشتن «وضعیت شبیه فرقه» مقایسه می‌شوند.

CryptoPunk #5822 یکی از پردرآمدترین NFT های این پروژه است (که در سال 2017 آغاز شد). Larva Labs این پروژه را آغاز کرد و طبق گزارش ها از صحنه پانک لندن، جنبش سایبرپانک و هنرمندان موسیقی مورد علاقه آنها مانند دفت پانک الهام گرفته شد. CryptoPunk #5822 یکی از کمیاب‌ترین نسخه‌های این پروژه است (با تنها 8 نسخه از 10000 پانک NFT موجود در جهان). NFT توسط بسیاری می خواستند، اما مدیرعامل زنجیره دیپاک تاپلیال در نهایت این پانک کمیاب NFT را به قیمت معادل 23.7 میلیون دلار ساخت و خریداری کرد.

شماره 5: Alien Cryptopunk #7523 – 11.75 میلیون دلار

پنجمین و دومین NFT گران قیمت لیست ما Alien Cryptopunk #7523 است. این کریپتوپانک NFT یکی از تنها 9 پانک بیگانه است که توسط Larva Labs ساخته شده است (مشابه NFT قبلی که در بالا ذکر کردیم). این پانک بیگانه دارای برخی لوازم جانبی کمیاب است که ارزش آن را در مقایسه با سایر پانک های NFT افزایش داده است.

Cryptopunk #7523 دارای یک گوشواره شیک (تنها 2459 پانک دیگر این را دارند)، کلاه بافتنی (419 پانک از این لوازم جانبی استفاده می کنند). کریپتوپانک #7523 با نام مستعار “بیگانه کووید” نیز فروخته شد. این کریپتوپانک NFT کمیاب توسط Shalom Meckenzie، بزرگترین سهامدار DraftKings خریداری شد.

 

Alien Cryptopunk #7523 – 11.75 میلیون دلار

 

شماره 6: Tpunk #3442 – 10.5 میلیون دلار

Tpunk #3442 کم‌هزینه‌ترین NFT در لیست ما است که به قیمت 10.5 میلیون دلار فروخته شده است. این NFT شبیه جوکر است و به دلیل تفاوت‌های طراحی آن‌ها در مقایسه با سایر کریپتوپانک‌ها و به طور کلی NFT‌ها، می‌توان آن را به‌عنوان نژاد متفاوتی از توکن‌های غیرقابل تعویض توصیف کرد. این Tpunk زمانی که توسط جاستین سان، بنیانگذار Tronco خریداری شد، قالب را شکست.
امروز نمونه کارها NFT خود را شروع کنید

ایجاد و خرید/فروش NFT ممکن است راه خوبی برای کسب درآمد در فضای دیجیتال باشد. همین امروز با شرکت هایی مانند FTX شروع به ساختن سبد NFT خود کنید. به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان بپیوندید که مجموعه‌های NFT را راه‌اندازی می‌کنند، NFT‌های کمیاب را خریداری می‌کنند و از تمام مزایایی که بهترین بازار NFT در جهان ارائه می‌کند لذت می‌برند.

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.