ارور موبایل

سایت آماده فروشگاه موبایل

[FK_EDD_SALES]

خریداران

[yasr_visitor_votes ]

امتیاز

قیمت اصلی

9.000.000

قیمت در تخفیف

3450000 تومان

سایت آماده فروشگاه موبایل

دامین

IR

اعتبار دامین

5 سال

فضای هاست

10 گیگابایت

تمدید هاست

ماهانه

پشتیبانی

یکسال

تعداد خریداران این سایت آماده [FK_EDD_SALES] نفر

مدت زمان تحویل : 2 روز

فروشگاه موبایل امروزه در سراسر اینترنت درآمد خوبی را دارد چرا که شما با مشتری های خود به صورت اینترنتی تعامل خواهید. داشت و داشتن یک فروشگاه اینترنتی ایده فوق العاده برای دارندگان فروشگاه موبایل است.

نمایش آنلاین سایت فروشگاهی

خرید با شما نصب + راه اندازی + آموزش کامل با ما

سایت آماده فروشگاه موبایل قابلیت پرداخت آنلاین را نیز دارد. تا مشتریان شما به صورت اینترنتی وجه خرید های خود را پرداخت نمایند. سایت فروشگاهی مانند دیجی کالا که فروش روزانه هزاران محصول را دارد با پشت کار به وب سایت توانسته یکی از برترین سایت های فروشگاهی باشد. شما هم می توانید محصولات خود را به صورت آنلاین به تمام نقاط ایران بفروش برسانید.

نمایش سایت آماده فروشگاهی

 

سایت آماده فروشگاهی

ثبت سفارشات کالا و خدمات

در سایت آماده موبایل به جهت یوزر فرندلی بودن و همچنین سهولت مراحل خرید اقدامات ویژه ای صورت گرفته است. در تمامی مراحل ثبت سفارش سعی شده حداکثر کاربرپسندی برای پیاده سازی المان ها در نظر گرفته شود .همچنین در آپدیت ها اضافه شدن ویژگی هایی که از نظر قانونی الزامی می شوند یا سمت کاربران پیشنهاد می شود مانند کد ملی کاربر و انتخاب آدرس از روی نقشه و … را در نظر خواهیم گرفت.

 

سرعت  و سئو سایت آماده موبایل

در این محصول از جهت دید فنی و تکنیکال سعی شده با بروزترین الگوریتم ها و استاندارهای گوگل هم خوانی داشته باشد و این امر به صورت مداوم در پی انتشار  آپدیت ها ادامه دار خواهد بود.

 

نسخه موبایل منحصر به فرد

دیگر ویژگی مهم و جذاب  سایت آماده موبایل که به عنوان یک ویژگی بارز و مثبت به شمار می رود  نسخه موبایل حرفه ای و آداپتیو هست. با توجه به الگوریتم   “Mobile-first indexing”و ضریب نفوذ  و درصد بالای دیوایس های موبایلی ، نسخه موبایل سایت شما بسیار حائز اهمیت است چرا که به طور میانگین از هر 100 بازدید سایت شما 80 تا از طریق موبایل انجام می شود بنابراین توجه به این جامعه آماری بسیار مهم است. سایت آماده موبایل در این خصوص کاملا نیاز شما را برطرف می کند،  طراحی سایت آماده موبایل به قدری منحصر به فرد می باشد که کاربران حس ورود به یک اپلیکیشن را خواهند داشت.

 

آپدیت های لایف تایم و مطابق با نیاز کاربر

آپدیت های متناسب با نیاز کاربر و فروش بالای قالب هست که ما را ملزم به پاسخگویی و ارئه خدمات و ارائه اپدیت های جدید تر می کند. انتشار آپدیت های متعدد باعث شده قالب زنبیل فاقد هرگونه باگ یا مشکلات عمومی باشد گاها تداخل افزونه ها باعث ایجاد مشکل برای کاربران می شود که در صورت گزارش کاربر در کمترین زمان ممکن تدابیر لازم برای سازگاری کامل صورت می گیرد.

امکانات سایت فروشگاهی موبایل

  • قابلیت پرداخت آنلاین
  • تخفیف در محصولات
  • منو های جذاب و زیبا
  • پاپ آپ تبلیغاتی
  • قابلیت تنظیم رنگ و مشخصات حرفه ای
  • ثبت آدرس برای ارسال سفارشات
پرداخت و دانلود

[FK_EDD_SALES]

خریداران

[yasr_visitor_votes ]

امتیاز

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل