آنلاک شیائومی – نرم افزار UnlockTool – ابزار تعمیرات موبایل

نسخه اورجینال نرم افزار UnlockTool

امتیاز

قیمت محصول

79000 تومان

نسخه اورجینال نرم افزار UnlockTool

نرم افزار UnlockTool  | نسخه اصلی UnlockTool 

 

انلاک شیائومی یک قفل سخت و دشوار است . UnlockTool یک نرم افزار قدرتمند در تعمیرات نرم افزار موبایل می باشد که به راحتی می تواند با چنذ کلیک بوتلودر گوشی را حذف نماید. صبر کنید این تنها کار نرم افزار UnlockTool  نیست بلکه با پشتیبانی از انواع برند موبایل و انواع مدل گوشی ها می تواند frp موبایل را نیز حذف نماید. ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا بهترین ابزار های روز دنیا را برای شما عزیزان قرار دهیم تا در حوزه تعمیرات موبایل کم و کاستی نداشته باشید.

آخرین بروزرسانی 1401/09/22

یکی از ویژگی های محبوب نرم افزار UnlockTool این است که به تنهایی با حجم کمی که دارد در برخی از گوشی تنها می تواند قفل صفحه را نیز بردارد. یکی از مشکل فعلی بازار رفع مشکلات اکانت شیائومی می باشد که به راحتی قابل آنلاک کردن نیست و حالا با کمک نرم افزار UnlockTool به راحتی از شر این مشکل می تواند راحت شوید چرا که نرم افزار UnlockTool به راحتی می تواند اکانت شیائومی را آنلاک نماید و شما را به صفحه اصلی گوشی منتقل نماید.

آموزش نصب و راه اندازی نرم افزار UnlockTool افزوده شد

چرا نرم افزار UnlockTool  بین تعمیرکاران موبایل محبوب است ؟

نرم افزار UnlockTool محبوبیتزیادی بین تعمیرکاران موبایل دارد چرا که به تنهایی می تواند کار یه باکس سخت افزاری موبایل را انجام دهد و این واقعا از هزینه ها کم خواهد کرد چرا که با خرید باکس های گوناگون نمی شود تمام کار ها انجام داد اینجاست که نرم افزار UnlockTool  به کمک شما خواهد آمد.

خبر خوب به دارندگان مدیاتک

نرم افزار UnlockTool قابلیت حذف frp را برای شما نیز فعال کرده است که تنها با چند قدم ساده frp موبایل را حذف نمایید این یکی از خدمات بی نظیر شرکت UnlockTool  می باشد.

 

ویژگی های نرم افزار UnlockTool

  • آنلاک اکانت های شیائومی و انواع برند
  • حذف frp موبایل
  • ریست فکتوری
  • بای پس
  • آنلاک بوت لودر
  • صفحه قفل صفحه
پرداخت و دانلود

امتیاز

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل