ارور موبایل
Elon Musk’s X Rolls Out Audio, Video Calling Feature to Some Users

Elon Musk’s X هزینه اشتراک سالانه 1 دلاری را برای لایک کردن، ارسال مجدد و نقل قول پست ها آزمایش می کند

[ad_1]

پلتفرم رسانه‌های اجتماعی X، که قبلاً توییتر نامیده می‌شد، روز سه‌شنبه اعلام کرد که یک مدل اشتراک جدید را آزمایش خواهد کرد که براساس آن، هزینه سالانه 1 دلار (تقریباً 83 روپیه) برای ویژگی‌های اساسی دریافت می‌کند.

اشتراک جدید با نام «ربات نیست» از کاربران برای لایک کردن، ارسال مجدد یا نقل قول از پست‌های حساب‌های دیگر و نشانک‌گذاری پست‌ها در نسخه وب پلتفرم هزینه دریافت می‌کند.

X با بیان اینکه هدف از معرفی مدل جدید اشتراک، مبارزه با ربات‌ها و اسپمرها است، افزود که این هزینه در کشورهای مختلف بر اساس نرخ ارز متفاوت است.

X گفت که روش جدید ابتدا برای کاربران نیوزلند و فیلیپین در دسترس خواهد بود.

در این آزمایش، کاربران موجود تحت تأثیر قرار نمی گیرند. اما کاربران جدیدی که نمی‌خواهند مشترک شوند، فقط می‌توانند پست‌ها را ببینند و بخوانند، ویدیوها را تماشا کنند و حساب‌ها را دنبال کنند.

ربات‌ها برای ایلان ماسک که سال گذشته شرکت را تصاحب کرد، موضوعی بحث‌انگیز بوده است. در ماه ژوئیه، X محدودیتی برای مشاهده توییت‌ها برای «اطمینان از صحت» پایگاه کاربران خود معرفی کرده بود.

در اوایل این ماه، رویترز به نقل از منبعی گزارش داده بود که لیندا یاکارینو، مدیرعامل X با وام دهندگان X ملاقات کرده است، که در آن او گفته بود که شرکت سه سطح از خدمات اشتراک خود را بر اساس تعداد تبلیغات نشان داده شده به کاربر آزمایش خواهد کرد.

در ماه آگوست، ماسک گفت که X یک ویژگی محافظ را حذف می کند که به کاربران اجازه می دهد حساب های دیگر را مسدود کنند. عملکرد بلوک در X به کاربر اجازه می دهد تا حساب های خاصی را از تماس با آنها، دیدن پست های آنها یا دنبال کردن آنها محدود کند. ماسک در پستی در این پلتفرم با اشاره به پیام‌های مستقیم گفت: «بلاک به عنوان یک «ویژگی» حذف می‌شود، به جز DM. او گفت که X عملکرد بی‌صدا را حفظ می‌کند، که کاربر را از دیدن حساب‌های مشخص شده باز می‌دارد، اما برخلاف مسدود کردن، حساب دیگر را از این عمل آگاه نمی‌کند.

[ad_2]

ارور موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.