Find My Mobile چیست؟

Find My Mobile چیست؟

Find My Mobile سرویسی است که به شما کمک می‌کند مکان دستگاه خود را پیدا کنید. هرگاه دستگاه سامسونگتان را مثل گوشی، تبلت یا لوازم جانبی را گم کردید، می‌توانید با استفاده از سرویس Find My Mobile دستگاه خود را ردیابی و از اطلاعاتتان حفاظت کنید.

 

Find My Mobile چیست؟

 

 

نحوه کار با Find My Mobile

با برنامه Find My Mobile می‌توانید گوشی‌تلفن، تبلت و لوازم جانبی (ساعت، هدفون بادز و غیره) را که از طریق حساب کاربری سامسونگ ثبت شده‌اند ردیابی کنید.

درصورت استفاده از چندین دستگاه، می‌توانید لیست دستگاه‌های ثبت‌شده خود را پس از ورود به حساب کاربریتان در وبسایت Find My Mobile سامسونگ ببینید و بررسی کنید.

آدرس وبسایت رسمی برنامه Find My Mobile : findmymobile.samsung.com

Find My Mobile با داشتن امکاناتی همچون ردیابی دستگاه گم‌شده، فعال کردن زنگ تماس، قفل خودکار دستگاه و پاک‌کردن یا پشتیبان‌گیری از اطلاعات به شما کمک می‌کند دستگاه خود را پیدا کنید و از اطلاعاتتان محافظت کنید. اگر بیش از دو دستگاه دارید از طریق برنامه (SmartThings Find app) وضعیت سایر دستگاه‌ها را نیز می‌توانید بررسی کنید.

دستگاه‌های زیر از برنامه Find My Mobile پشتیبانی می‌کنند:

گوشی‌ها، تبلت‌ها و برخی لوازم جانبی سامسونگ مثل ساعت، هدفون بادز و غیره (این برنامه از دستگاه‌های سایر شرکت‌ها پشتیبانی نمی‌کند).

نکته: لطفاً توجه داشته باشید که برای استفاده از این سرویس میبایست ابتدا Find My Mobile دستگاهتان را از مسیر زیر فعال کنید:

تنظیمات (Settings) >> بیومتریک و امنیت (Biometrics and Security) >> یافتن تلفن من (Find My Mobile)

 

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل