ارور موبایل
Microsoft Bing Chat, Bing Chat Enterprise Now Supported on Google Chrome for Desktop: All Details

Microsoft Bing Chat، Bing Chat Enterprise اکنون در Google Chrome for Desktop پشتیبانی می شود.

[ad_1]

پشتیبانی از Microsoft Bing Chat و Bing Chat Enterprise برای کاربران Google Chrome در دسترس است. این ویژگی که در ابتدا فقط در مرورگر Edge این شرکت قابل دسترسی بود، اکنون به کروم برای ویندوز، macOS و لینوکس نیز گسترش یافته است. مایکروسافت اخیراً از طریق یک پست وبلاگی از عرضه پشتیبانی کروم برای چت بینگ خبر داده است. گفته می شود که این ویژگی به زودی به سایر مرورگرهای دسکتاپ و موبایل نیز گسترش خواهد یافت. این غول فناوری ماه گذشته در حال آزمایش این ویژگی در مرورگر گوگل مشاهده شد.

با توجه به پست وبلاگ مایکروسافت، پشتیبانی از Bing Chat در کروم برای رایانه های رومیزی. کاربران کروم تا زمانی که کروم را نصب کرده باشند، اکنون می توانند در ویندوز، macOS و لینوکس به چت بینگ دسترسی داشته باشند. با این افزونه جدید، مایکروسافت این ویژگی را برای کاربران بیشتری در دسترس قرار داده است – گفته می‌شود کروم بالاترین سهم بازار مرورگر را دارد.

علاوه بر این، این شرکت همچنین پشتیبانی از Bing Chat Enterprise در Edge را برای گوشی‌های هوشمند و نسخه دسکتاپ Google Chrome گسترش داده است. طبق پست وبلاگ، کاربرانی که Bing Chat Enterprise را فعال کرده‌اند، می‌توانند Microsoft Edge را در تلفن هوشمند خود باز کنند و با حساب کاری خود وارد شوند تا به این ویژگی دسترسی داشته باشند.

علاوه بر این، این شرکت همچنین با استفاده از محتوای مولد هوش مصنوعی، الگوهای جستجوی Bing جدیدی را برای موضوعات خاص معرفی کرده است. گفته شده است که قالب های جدید از تکرار محتوا جلوگیری می کند و به کاربران کمک می کند تا به راحتی پاسخ سوالات خود را پیدا کنند. جدا از این موارد، ادغام Bing Chat اکنون در SwiftKey نیز موجود است و کاربران را قادر می سازد تا 30 بار در روز بدون ورود به سیستم از هوش مصنوعی استفاده کنند.

ماه گذشته، مایکروسافت در حال آزمایش پشتیبانی از چت ربات هوش مصنوعی Bing برای کروم و سافاری با چند محدودیت مشاهده شد. در آن زمان، کیتلین رولستون، مدیر ارتباطات مایکروسافت، اظهار داشت: “ما در حال مبارزه با دسترسی به چت بینگ در سافاری و کروم برای انتخاب کاربران به عنوان بخشی از آزمایش خود در سایر مرورگرها هستیم.” با این حال، تایید رسمی در دسترس بودن چت بینگ در مرورگر سافاری اپل هنوز توسط این شرکت معرفی نشده است.

[ad_2]

ارور موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.