ارور موبایل
MS Paint Updated With Support for Layers, Editing Transparent Images: Details

MS Paint با پشتیبانی از لایه ها، ویرایش تصاویر شفاف به روز شد.

[ad_1]

MS Paint – که با نام Microsoft Paint نیز شناخته می شود – با دو ویژگی جدید ویرایش تصویر به روز می شود که به کاربران امکان می دهد با استفاده از ابزار دستکاری گرافیکی رایگان مایکروسافت، تصاویر را به طور مؤثرتری ویرایش کنند. کاربران می توانند تصاویر را با استفاده از لایه ها ویرایش کنند، مشابه نرم افزار پرکاربرد ادوبی فتوشاپ. MS Paint همچنین به کاربران اجازه می دهد تا با تصاویر شفاف کار کنند و پس از ویرایش آنها را ذخیره کنند. انتظار می‌رود این ویژگی‌ها در آینده برای همه کاربرانی که از ویندوز 11 استفاده می‌کنند، عرضه شود.

مایکروسافت در آخرین پست وبلاگ Windows Insider اعلام کرد که برنامه کامپیوتری این شرکت با قدمت تقریبا 40 ساله با پشتیبانی از لایه ها به روز می شود. به گفته این شرکت، کاربران می‌توانند لایه‌های روی بوم را «افزودن، حذف و مدیریت کنند»، این لایه‌ها را می‌توان به دلخواه پنهان کرد و به کاربران اجازه می‌دهد بدون تأثیر بر محتوای لایه‌های دیگر، روی آن‌ها کار کنند.

کار با تصاویر شفاف در MS Paint

درست مانند سایر ابزارهای دستکاری تصویر مانند فتوشاپ و برنامه دستکاری تصویر متن‌باز گنو (GIMP)، لایه‌ها نیز به ترتیبی که قرار گرفته‌اند قابل مشاهده هستند. سپس عناصر دیجیتال روی هر لایه را می‌توان به گونه‌ای سازماندهی یا تنظیم کرد که در پشت عناصر دیگر تصویر ظاهر می شود. پست وبلاگ مایکروسافت نمونه ای از تصویری با آثار هنری به سبک پیکسلی را ارائه می دهد که گربه ای را با پنج لایه شامل پس زمینه زرد نشان می دهد.

ویژگی مهم دیگری که به MS Paint راه پیدا کرده است، پشتیبانی از شفافیت است. کاربران اکنون می توانند تصاویر شفاف (مانند PNG) را در برنامه باز کرده و ویرایش کنند، که یک الگوی شطرنجی دوتایی را به عنوان پس زمینه برای قسمت هایی از تصویر که شفاف هستند نشان می دهد.

با پشتیبانی شفافیت جدید، ابزار پاک کن MS Paint نیز می تواند پس زمینه را به صورت انتخابی حذف کند و آن را شفاف کند. هنگامی که تصویر آماده ذخیره شد، Paint آن را به عنوان یک فایل PNG با شفافیت ذخیره می کند – برنامه قبلاً تصویر را پس از پر کردن مناطق شفاف با پس زمینه سفید ذخیره می کند.

هیچ صحبتی در مورد اینکه چه زمانی لایه‌ها و پشتیبانی شفافیت راه خود را به همه کاربران ویندوز 11 می‌دهد وجود ندارد – مایکروسافت در حال حاضر در حال آزمایش عملکرد جدید با آزمایش‌کننده‌های Windows Insider در کانال‌های Canary و Dev در نسخه 11.2308.18.0 یا جدیدتر است. انتظار می رود این شرکت پس از پایان آزمایش، ویژگی ها را برای همه کاربران عرضه کند.

[ad_2]

ارور موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.