ارور موبایل
0
روز آموزش همراه فایل

دوره تخصصی تعمیرات نرم افزار موبایل

نقد و اقساط

بهترین برنامه‌های کنترل لپ تاپ با گوشی هوشمند

سوالی دارید ؟

راه های ارتباطی با ما

بهترین برنامه‌های کنترل لپ تاپ با گوشی هوشمند

برنامه‌های زیادی برای کنترل لپ تاپ با گوشی هوشمند وجود دارد. بهترین برنامه ها عبارتند از:

1. TeamViewer.
2. Anydesk.
3. Remote Desktop.
4. Chrome Remote Desktop.
5. Splashtop.
6. VNC Viewer.
7. Microsoft Remote Desktop.

همه این برنامه ها به شما امکان کنترل از راه دور و به صورت امن لپ تاپتان را با استفاده از گوشی هوشمند می‌دهند.

 

معرفی TeamViewer

TeamViewer یک نرم افزار کامپیوتری است که به شما اجازه می دهد تا دسترسی از راه دور به رایانه ها و دستگاه های دیگر را برای مدیریت و کنترل فایل ها، اجرای برنامه ها و حل مشکلات فنی داشته باشید. این برنامه برای ارتباطات فرد به فرد (P2P) و به کار گیری تکنولوژی (Virtual Private Network) به کار می رود.

معرفی Anydesk

نرم افزار AnyDesk یک برنامه از اینترنت برای اتصال به دستگاه های دیگر بدون نیاز به تنظیمات پیچیده است. با استفاده از این برنامه، می توانید دسکتاپ یا لپ تاپ خود را با دستگاه دیگری مانند دسکتاپ دوستان خود به راحتی به اشتراک بگذارید. نرم افزار AnyDesk با ارایه امکاناتی مانند انتقال فایل، ریموت reboot و چت در هنگام اتصال، یکی از برنامه های محبوب و کاربردی در بین کاربران حرفه ای می باشد.

معرفی Chrome Remote Desktop

Chrome Remote Desktop یکی از ابزارهای Google است که به کاربران این اجازه را می دهد تا به راحتی و امنیت بالا کامپیوترهای دیگری را از راه دور کنترل کنند. با استفاده از این ابزار، کاربران قادر خواهند بود تا به کامپیوترهای خود و یا دیگران از طریق اینترنت، بدون نیاز به VPN و یا سایر ابزارهای پیچیده، دسترسی داشته باشند. این ابزار کاربردی در مواقعی است که شما به دسترسی دور به کامپیوتر خود یا دیگران نیاز دارید.

آموزش ریست فکتوری سامسونگ SAMSUNG A310F Galaxy A3 (2016)

معرفی Splashtop

Splashtop یک ابزار ریموت دسکتاپ است که به کاربران اجازه می‌دهد تا به راحتی به راه دور دسکتاپ و دسترسی به فایل‌ها، برنامه‌ها و دیگر دستگاه‌های متصل به آن دسترسی داشته باشند. این نرم‌افزار به کاربران امکان کنترل فایل ها، تبادل فایل، چت، بازی ها و برنامه‌های دیگر را به راحتی از راه دور می‌دهد. Splashtop در حوزه‌های مختلفی از جمله آموزش، کار از راه دور و گروه‌کاری مفید است.

معرفی VNC Viewer

نرم‌افزار VNC Viewer یک ابزار معروف و محبوب برای کنترل از راه دور دستگاه‌های دیگر می‌باشد. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید به راحتی دستگاه‌های دیگر را از راه دور کنترل کنید و به داده‌های آنها دسترسی پیدا کنید. وی‌ان‌سی ویور قابلیت اتصال به سرور‌های VNC را به شما می‌دهد و با استفاده از آن می‌توانید برای مدیریت دستگاه‌های دیگر از راه دور بکار برید. این نرم‌افزار برای انواع سیستم‌عامل‌ها از جمله ویندوز، مک، لینوکس و اندروید قابل دسترسی است.

معرفی Microsoft Remote Desktop

Microsoft Remote Desktop یک برنامه کاربردی است که به کاربران اجازه می دهد به راحتی به کامپیوترهای دیگر در یک شبکه متصل شوند و از طریق آنها کار کنند. این برنامه برای کاربردهای تجاری و شخصی مناسب است و به صورت رایگان در دسترس است. از طریق این برنامه می‌توانید به کامپیوترهای ویندوز یا سرورهای ارائه دهنده خدمات دسترسی پیدا کنید و هر چیزی را که می‌خواهید از راه دور انجام دهید و مانند اینکه در کنار کامپیوتر مجازی باشید.

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

نام‌نویسی حساب جدید