ابزارهای تعمیرات موبایل

در اینجا لیستی از برترین نرم افزار های تعمیرات موبایل را برای شما از عزیزان قرار داده ایم تا دسترسی به این ابزار ها برای شما آسان باشد

نرم افزار حذف frp و آنلاک TFT Unlocker

نرم افزار حذف frp و آنلاک TFT Unlocker

نرم افزار حذف frp و آنلاک TFT Unlocker را میتوان به جرات گفت نرم افزاری بی نظیر در حوزه تعمیرات موبایل است چرا که این نرم افزار با قابلیت های فراوانی که دارد با اکثریت برندهای حال بازار سازگار است و می تواند کار یک باکس سخت افزاری را به تنهایی انجام دهد.

نرم افزار شماتیک موبایل

نرم افزار شماتیک موبایل – پشتیبانی از انواع گوشی

نرم افزار شماتیک موبایل را که بصورت حرفه ای طراحی شده است را معرفی می نماییم این نرم افزار دارای چندین منو مختلف برای عیب یابی گوشی می باشد که با کلیک بر روی هر یک از منو ها دسترسی برای شما آزاد می گردد.

نرم افزار حذف frp و ترمیم بیس باند OMT

نرم افزار حذف frp و ترمیم بیس باند OMT

نرم افزار حذف FRP و ترمیم بیس باند به راحتی برای شما اکثر گوشی ها را بدون اینکه نیاز به رام و … داشته باشید باز خواهد کرد . قابلیت این نرم افزار دارای چند نکته کلیدی است که در ادامه به آن می پردازیم. این نرم افزار از گوشی های برند : Oppo، Vivo Xiaomi، Samsung، Asus پشتیبانی می کند و می توانید بر روی این مدل برند ها استفاده نمایید.

نرم افزار حذف FRP – آنلاک بوتلودر TFT MTK

نرم افزار حذف FRP – آنلاک بوتلودر TFT MTK

نرم افزار حذف FRP که می خواهیم معرفی کنیم با حجم کم و قابلیت های فراوان در اختیار شماست این نرم افزار با قابلیت هایی همچون حذف FRP روش های قدیم و جدید – آنلاک بوتلودر – ریست فکتوری – ترمیم بیس باند و …توانسته یکی از محبوب ترین نرم افزار های روز دنیا باشد شایان ذکر است که TFT چندین نرم افزار ارائه داده است که با جستجو کلمه TFT در سایت می توانید به آنها نیز دسترسی پیدا کنید. این نرم افزار بدون شک یک انتخاب خوب و دقیق خواهد بود.

نرم افزار UnlockTool | نسخه اصلی UnlockTool

نرم افزار UnlockTool | نسخه اصلی UnlockTool

UnlockTool یک نرم افزار قدرتمند در تعمیرات نرم افزار موبایل می باشد که به راحتی می تواند با چنذ کلیک بوتلودر گوشی را حذف نماید. صبر کنید این تنها کار نرم افزار UnlockTool  نیست بلکه با پشتیبانی از انواع برند موبایل و انواع مدل گوشی ها می تواند frp موبایل را نیز حذف نماید. ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا بهترین ابزار های روز دنیا را برای شما عزیزان قرار دهیم تا در حوزه تعمیرات موبایل کم و کاستی نداشته باشید.

نرم افزار تخصصی UFED حذف قفل گوشی

نرم افزار تخصصی UFED حذف قفل گوشی

نرم افزار UFED یک ابزار قدرتمند است که با نسخه کامل مشکلات بیشتر مردم را توانسته رفع نماید. UFED با قابلیت های زیادی که دارد می تواند با چند کلیک قفل گوشی ها را برداشته و نمایان نماید.

شما با داشتن این نرم افزار بیشتر کارهای خود را ائم از حذف قفل گوشی – بک آپ – ریکاوری را آسان خواهید نمود این نرم افزار بدون نیاز به روت بودن گوشی می توانید همه ین کارها را تنها با چند کلیک ساده انجام نماید.

نرم افزار حذف FRP Marvel Tool V4.0

نرم افزار حذف FRP Marvel Tool V4.0

نرم افزار FRP Marvel Tool به تازگی منتشر شده است قابلیت حذف frp انواع برندها را داراست لذا با آپدیت های منظم این نرم افزار در آینده ای نه چندان دور شاهد افرایش مدل های بیشتر در این نرم افزار خواهیم بود

دانلود کرک باکس Volcano Tool تست شده بدون نیاز به نصب

دانلود کرک باکس Volcano Tool تست شده بدون نیاز به نصب

Volcano box نرم افزار Merapi Tool را ارائه می دهد. آخرین نسخه نرم افزار ابزار Merapi v1.4.7 منتشر شده است و اکنون می توانید آن را مستقیماً از این صفحه بارگیری کنید.

ابزار Merapi از طیف وسیعی از تلفن ها پشتیبانی می کند و برخی از اولین پردازنده های چینی را در جهان ارائه می دهد. این نسخه از نرم افزار ابزار merapi با بسیاری از جدیدترین ویژگی ها قابل بارگیری است.

نرم افزار X-Soft حذف frp و آنلاک بوتلودر

نرم افزار X-Soft حذف frp و آنلاک بوتلودر

نرم افزار X-Soft یکی از قدرتمند تریم نرم افزار های حذف frp و فعالسازی یو اس بی دیباگ می باشد که مدل های مختلفی از جمله اوپو – زد تی ای – ایسوس – موتورولا – نوکیا – لایف را پشتیبانی می کند.

این نرم افزار با محیطی کاربرپسند به راحتی frp های مختلف را باز می نماید. از ویژگی های این نرم افزار به باز کردن بوتلودر می توان اشاره کرد.

این صفحه آپدیت می شود

نام‌نویسی حساب جدید