ارور موبایل

Xbox به مرورگر جدید Edge Chromium مجهز می‌شود

Xbox به مرورگر جدید Edge Chromium مجهز می‌شود

 

مایکروسافت آزمایش عمومی مرورگر Edge Chromium جدید خود را روی کنسول‌های Xbox آغاز کرده است. آزمایش کنندگان ایکس باکس در گروه Alpha Skip-Ahead، اکنون می‌توانند در کنسول‌های Xbox One و Xbox سری S و X به مرورگر Microsoft Edge جدید دسترسی داشته باشند. البته این در حالی است که هنوز پشتیبانی کامل از ماوس و صفحه کلید وجود ندارد و مرورگر در Xbox همانطور که انتظار می‌رود با کنترلر Xbox کار می‌کند، البته در این نسخه آزمایشی اولیه کمی اشکال وجود دارد.

مرورگر اج کرومیوم در ایکس باکس برای کسانی که می‌خواهند از طریق کنسول خود به وب سایت‌ها دسترسی پیدا کنند، تقویت می‌شود و به لطف پشتیبانی و سازگاری بهتر، اکنون Edge به سرویس پخش استریم گوگل استادیا نیز دسترسی خواهد داشت. البته باید سازگاری با بازی‌های مبتنی بر مرورگر و سرویس‌هایی مانند اسکایپ از طریق وب، را بهبود بخشد.

ویژگی های مرورگر جدید Edge Chromium

به نظر می‌رسد این نسخه آزمایشی اولیه شامل همان موتور همگام سازی استفاده شده در Edge با پشتیبانی از افزونه‌ها، تب‌های عمودی، مجموعه‌ها و بیشتر ویژگی‌های مرورگر دسکتاپ Edge است.

پشتیبانی از نسخه موجود Microsoft Edge در دسکتاپ‌های ویندوز در تاریخ ۹ مارس به پایان می‌رسد و آزمایش جدید مایکروسافت در مورد این مرورگر به روز شده، نشان می‌دهد که به زودی در همه کنسول‌های Xbox در دسترس خواهد بود.

مایکروسافت اعلام کرده است که نسخه نهایی این مرورگر به‌زودی در اختیار همه کاربران قرار می‌گیرد.

البته قبلا هم در بالای وبسایت Outlook (سرویس ایمیل مایکروسافت) تبلیغ شعاری “Microsoft Edge + Outlook = Better together” درج شده بود که نشان از اهمیت این مرورگر برای مایکروسافت خبر می داد. این شعار بدان معناست که برای داشتن بهترین تجربه کاربری، هم از مرورگر مایکروسافت و هم از Outlook استفاده کنید.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل