دوره بی پایان آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

۵ مهرماه آموزش ها شروع خواهد شد و تخفیف برداشته می شود

پشتیبانی قدتمند

آپدیت منظم آموزش

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

پیش ثبت نام دوره تعمیرات نرم افزار موبایل

۹۸۰۰۰۰۱۹۸۰۰۰۰

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل به شما کمک می کند تا هدف و درآمد بالایی برسید چرا که درآمد تعمیرکاران موبایل را یک بار اگر بررسی کنید متوجه صحبت های ما خواهید شد. خوده شما تا حالا چندین بار برای مشکلاتنرم افزاری به تعمیرگاه موبایل مراجعه نموده اید ؟ قطعا مراجعه نمودهاید چرا که امروز گوشی ها تداخل بیشتری نسبت به گذشته دارند چرا که با آپدیت نرم افزار و مشکلات ناگهانی که برای گوشی ها پیش می آید مخاطب را مجبور به رفع مشکل نرم افزاری می نماید. حالا حساب کنید روزانه چند هزار نفر با این مشکلات رو به رو می شوند سپس پاسخ خود را خواهید گرفت.

این دوره یک دوره معمولی نیست می پرسید چرا ؟

در این دوره یعنی دوره تعمیرات نرم افزار موبایل شما کار هایی را یاد خواهید گرفت که به جرات می توان گفت هیچ یک از تعمیرکاران موبایل و یا مراجع آموزش دهنده به شما یاد نخواهند داد. ما این آموزش ها را با تجربیات سالیان سال جمع آوری کرده ایم و با قدم به قدم این آموزش ها دست و پنجه نرم کرده ایم و با تمام مشکلات پیش آمده و با هزینه های سنگینی که بابت این دوره ها متحمل شده ایم میخواهیم به شما انتقال دهیم پس با دقت این دوره را تماشا کنید چرا که ما برای ثانیه به ثانیه این دوره سختی های شبانه روزی را تحمل نموده ایم تا این دوره یعنی دوره بی پایان برای شما آماده گردد و آپدیت شود.

فصـل اول

در جلسه اول درباره جایگاه تعمیرات نرم افزار موبایل و نحوه مدیریت یک تعمیرگاه موبایل را با هم پیش خواهیم برد و باید بدانیم آیا حوزه تعمیرات نرم افزار درآمدش چقدر است و ریسک آن در برابر سخت افزار موبایل چقدر است همه این مختصر توضیحات را برای شما فراهم نموده ایم تا بدون دغدغه به آموزش برپردازید.

شما برای شروع کار تعمیرات نرم افزار موبایل نیاز به سیستم عاملی همچون کامپیوتر یا لپ تاپ دارید و ما در این دوره با حداقل هزینه ها کار خواهیم داشت نه حداکثر آنها چرا که شما را در عرصه ورود به تعمیرات نرم افزار موبایل شوکه نخواهیم کرد و باید از صفر یعنی از پایه کار خود را شروع نمایید.

در این جلسه با تنظیمات مختلف یک سیستم عامل اندروید آشنا خواهید شد یعنی تمام تنظیمات موبایل را یاد خواهید گرفت و برای هر یک از تنظیمات از مشتری خود هزینه رفع مشکل را دریافت خواهید نمود چرا که شما برای قدم به قدم آموزش ها وقت و هزینه کرده اید.

در این جلسه شما بصورت کامل یادخواهید گرفت چگونه گوشی های سامسونگ را فلش نمایید و فایل های فلش را بصورت تخصصی یاد خواهید گرفت.

 
 

 

 

در این جلسه شما بصورت کامل یادخواهید گرفت چگونه گوشی های هواوی را فلش نمایید و فایل های فلش را بصورت تخصصی یاد خواهید گرفت.

 
 

 

 

در این جلسه شما بصورت کامل یادخواهید گرفت چگونه گوشی های شیائومی را فلش نمایید و فایل های فلش را بصورت تخصصی یاد خواهید گرفت.

 
 

 

 

در این جلسه شما بصورت کامل یادخواهید گرفت چگونه گوشی های  که پردازنده مدیاتک دارند را فلش نمایید و فایل های فلش را بصورت تخصصی یاد خواهید گرفت.

 
 

 

 

در این جلسه شما بصورت کامل یادخواهید گرفت چگونه گوشی های  نوکیا دارند را فلش نمایید و فایل های فلش را بصورت تخصصی یاد خواهید گرفت.

 
 

 

 

در این جلسه شما را با هارد ریست کردن تمام برند های موبایل آشنا خواهیم کرد. تا با ریست فکتوری آشنایی کامل داشته باشید.

 
 

 

 

FRP موبایل بیشترین درآمد را در بین تعمیرکاران موبایل دارد چرا که امروزه با گسترش گوشی های هوشمند و سخت جیمیل موجب مشکل بین فراموشی جیمیل شده از این رو قطعا این جلسه کاربردی خواهد بود.

کامبینیشن جهت برداشتن قفل های امنیتی تولید می شود ولی کاربرد هایی دارد که از آن بی اطلاع هستید که ما در این دوره به تک تک این مباحث اشاره خواهیم نمود.

در این دوره به شما یاد خواهیم داد چگونه قفل صفحه گوشی های سامسونگ را تا اندروید ۸ حذف نمایید بدون آنکه اطلاعاتی از درون گوشی حذف گردد.

در این دوره به شما یاد خواهیم داد چگونه قفل صفحه گوشی های سامسونگ را تا اندروید ۱۱ حذف نمایید بدون آنکه اطلاعاتی از درون گوشی حذف گردد.

فصـل دوم

در این جلسه قصد داریم شما را با نحوه حذف FRP در سامسونگ و اندروید های ۷ و ۸ را به صورت پروژه ای پیش ببریم که در این نسخه فعلا برای یادگیری کافیست.

در این جلسه قصد داریم شما را با نحوه حذف FRP در هواوی و اندروید های ۷ و ۸ را به صورت پروژه ای پیش ببریم که در این نسخه فعلا برای یادگیری کافیست.

 
 

 

 

در این جلسه قصد داریم شما را با نحوه حذف FRP در شیائومی و اندروید های ۷ و ۸ را به صورت پروژه ای پیش ببریم که در این نسخه فعلا برای یادگیری کافیست.

 
 

 

 

در این جلسه قصد داریم شما را با نحوه حذف FRP در نوکیا و اندروید های ۷ و ۸ را به صورت پروژه ای پیش ببریم که در این نسخه فعلا برای یادگیری کافیست.

 
 

 

 

در این جلسه قصد داریم نحوه ساخت فایل کامبینیشن را به شما هنرجویان عزیز آموزش دهیم تا باا نحوه ساختاین نوع از فایل ها آشنایی کامل داشته باشید.

 
 

 

 

در این جلسه با نحوه عملکرد فایل های شبکه موبایل آشنا خواهید شد که بیساز کاربردی می باشد.

 
 

 

 

این مورد نادر است در حوزه تعمیرات موبایل ولی ما باید آنچه در استعداد خود داریم را به شما منتقل کنیم تا همه چیز را یاد بگیرید.

 
 

 

 

در این جلسه شما با محیط کاربری دانگل اختاپوس آشنا خواهید شد و بیشتر کرک این دانگل ها استفاده می نمایید.

 
 

 

 

در این جلسه شما با محیط کاربری دانگل Nokia infinity Best آشنا خواهید شد و بیشتر کرک این دانگل ها استفاده می نمایید.

 
 

 

 

در این جلسه شما با محیط کاربری دانگل EFT آشنا خواهید شد و بیشتر کرک این دانگل ها استفاده می نمایید.

در این جلسه شما با محیط کاربری دانگل UFi آشنا خواهید شد و بیشتر کرک این دانگل ها استفاده می نمایید.

در این جلسه شما با محیط کاربری دانگل Hydra آشنا خواهید شد و بیشتر کرک این دانگل ها استفاده می نمایید.

در این جلسه شما با محیط کاربری دانگل Z3X آشنا خواهید شد و بیشتر کرک این دانگل ها استفاده می نمایید.

در این جلسه شما با محیط کاربری دانگل AMT آشنا خواهید شد و بیشتر کرک این دانگل ها استفاده می نمایید.

در این جلسه شما با محیط کاربری دانگل GSD آشنا خواهید شد و بیشتر کرک این دانگل ها استفاده می نمایید.

در این جلسه شما با محیط کاربری دانگل CHiMERA آشنا خواهید شد و بیشتر کرک این دانگل ها استفاده می نمایید.

در این جلسه شما با محیط کاربری دانگل SiGMA آشنا خواهید شد و بیشتر کرک این دانگل ها استفاده می نمایید.

فصـل سوم

در جلسه باکس ها که به دو سری تقسیم کرده ایم شما با محیط انواع باکس های تعمیرات نرم افزار موبایل آشنا خواهید شد که بیشتر کار با کرک این باکس ها کاربردی خواهد بود برای شما پس با ما همراه باشید.

 
 

 

 

در جلسه باکس ها که به دو سری تقسیم کرده ایم شما با محیط انواع باکس های تعمیرات نرم افزار موبایل آشنا خواهید شد که بیشتر کار با کرک این باکس ها کاربردی خواهد بود برای شما پس با ما همراه باشید.

 
 

 

 

شاید تا به حال به این فکر نکرده باشید که اینترنت گوشی های موبایل محدود است و باید برای افزایش سرعت اینترنت تنظیماتی را بر روی گوشی موبایل اعمال نماییم که در این جلسه با هم این تنظیمات را انجام خواهیم داد.

 
 

 

 

گوشی های سامسونگ بیشتر در معرض لوگو قرار می گیرند تا برندهای دیگر که با روش های متعدد می توان این مشکلات را حل نمود در این جلسه به روش های فوق میپردازیم.

 
 

 

 

در جلسه سی و پنجم با هم به مشکلات و نحوه رفع مشکلات بریک و سافت بریک می پردازیم تا این نوع مشکلات را در کمترین زمان حل نماییم.

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

آخرین بروزرسانی های شگفت انگیز

۶ پاسخ

  1. سلام
    اثر انگشت گوشیم غیرفعال شده و متاسفانه رمزش رو عوض کردم و به خاطر ندارم
    سامسونگ A31 با اندروید ۱۲
    نمی خوام اطلاعاتم از بین بره ولی چون FRP گوشی فعال هست گفتن امکان نداره
    ایا واقعا هیچ راهی نداره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حذف قفل گوشی بدون از دست دادن اطلاعات
حذف قفل گوشی بدون از دست دادن اطلاعات
ارور موبایل

تمام حقوق این سایت نزد ارور موبایل محفوظ می باشد

دوره بی پایان آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

تعداد هنرجویان :

۰
ارور موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

نام‌نویسی حساب جدید