افزونه Bookly Pro | افزونه رزرواسیون Bookly Pro | افزونه وردپرس Bookly Pro

 

در حال حاضر ، ما دو افزونه جداگانه داریم: Bookly Lite و نسخه پرداخت شده Bookly. از نظر تجاری ، هر دو راه حل برای ارتقا وب سایت شما و رساندن روند رزرو و تنظیم قرار ملاقات ها به سطح جدید طراحی شده اند. Bookly دارای بیش از ۲۰ ۰۰۰ نصب است و به طور گسترده در صنایع بهداشت ، زیبایی ، آموزش و تناسب اندام و همچنین توسط افراد متخصص مورد استفاده قرار می گیرد./

از نظر فنی ، تیم ما دو محصول مختلف را حفظ می کند که سرعت اضافه کردن ویژگی های جدید را کند می کند و فضای بیشتری را برای اشکالات ایجاد می کند.

تیم بوک تصمیم استراتژیک برای مقاوم سازی در معماری فعلی و بهینه سازی توسعه نسخه های رایگان و کامل کتاب بوک گرفت. هر دو راه حل در افزونه تک Bookly ادغام خواهند شد ، که نسخه های رایگان و پیشرفته (در دسترس با افزودنی های پرداخت Bookly Pro) دارند. نسخه جدید در اواسط ماه اکتبر برنامه ریزی شده است و افزونه Bookly v16.0 و Bookly Pro را اضافه خواهد کرد.

این ارتقاء:

سوئیچ را از نسخه رایگان به پرداخت ساده کنید. بدون نیاز به حذف نسخه Lite و پیکربندی نسخه پرداخت شده از ابتدا.
روند افزودن ویژگی های جدید را سرعت بخشید. پس از اصلاح مجدد ، ما لازم نیست دو محصول جداگانه را حفظ کنیم و نسخه جدید معماری امکان افزودن ویژگی های جدید را سریعتر فراهم می کند.
ثبات افزونه را بهبود بخشید. هر دو نسخه به طور همزمان بروزرسانی می شوند که شامل رفع اشکال و پشتیبانی از قابلیت های رو به رشد Bookly است.
در رابط کاربری نسخه رایگان Bookly تغییراتی ایجاد کنید. اکنون تمیز است و هیچ ویژگی قفل شده ای ندارد. می توانید از تمام ویژگی هایی که در آنجا مشاهده می کنید ، به عنوان مناسب استفاده کنید.
عملکرد نسخه جدید Bookly Free را بهبود ببخشید زیرا اکنون از آخرین نسخه های فن آوری ها (PHP ، MySQL ، WordPress) و چارچوب های شخص ثالث استفاده می شود که عدم تضاد را تضمین می کند ، در حالی که اساس فنی Bookly Lite تا حدودی منسوخ شده است.

ما همچنین برای کاربران Bookly Lite اخبار بسیار خوبی داریم. نسخه آینده نسخه جدید رایگان – Bookly v16.0 را معرفی می کند. Bookly Lite به ویژگی های بیشتری که به صورت رایگان در دسترس است ، به Bookly تبدیل می شود.

نسخه جدید Bookly free شامل موارد زیر خواهد بود:

  1. توانایی ارسال اعلان های ایمیل درباره رزروهای تأیید شده ، معلق و لغو شده؛
  2. امکان شخصی سازی نام فرستنده ایمیل و آدرس ایمیل.
  3. توانایی اضافه شده برای ارسال ایمیل به عنوان متن ساده یا به عنوان HTML.
  4. توانایی نشان دادن عکس کارمندان به صورت رزرو
  5. توانایی ادغام مخاطبین تکراری.
  6. توانایی فیلتر کردن پرداختها بر اساس وضعیت آنها.
  7. امکان پیوست کردن پرونده های .ICS به اعلان ها.
  8. توانایی ایجاد زمینه ایمیل در فرم رزرو مورد نیاز نیست.

فرایند بروزرسانی خودکار و آسان خواهد بود. در هنگام انتشار کتابچه راهنمای مفصلی دریافت خواهید کرد ، و همچنین در اسناد ما موجود خواهد بود. در صورت بروز هرگونه خطایی یا نیاز به کمک بیشتر ، در تماس با ما در support@bookly.info دریغ نکنید.

حتی اگر ما قبل از بروزرسانی کد خود را بطور کامل (خودکار و دستی) آزمایش کنیم ، نمی توانیم تضمین کنیم که به دلیل کار سایر افزونه ها مشکلی در نصب شما ایجاد نمی شود. طبق قوانین بازار Envato ، برای دریافت پشتیبانی از کالای مورد نیاز ، یک بسته حمایتی معتبر داشته باشید. اگر مدت طولانی Bookly را به روز نکرده اید ، قبل از انتشار نسخه بعدی ، توصیه می کنیم مدت زمان پشتیبانی خود را برای Bookly Pro بررسی کنید و در صورت لزوم آن را تمدید کنید. این به ما کمک می کند تا یک پشتیبانی فوری را برای شما و رفع سریع در اسرع وقت ارائه دهیم.

تعمیرات سامسونگ , لنوو , هواوی,

محصولات پر فروش

پر فروش ترین محصولات فروشگاه روکساوب

دانلود نرم افزار حرفه ای شماتیک های موبایل + فایل ها

نرم افزار شماتیک موبایل | دانلود شماتیک های موبایل | نرم افزار شماتیک ه... 

پکیج آموزش حذف قفل گوشی بدون پاک شدن اطلاعات

در این پکیج آموزش های اختصاصی ارور موبایل جایگزاری شده است که ... 

آموزش ساخت فایل حذف قفل سامسونگ بدون پاک شدن اطلاعات

در این قسمت از ارور موبایل آموزش ساخت فایل های حذف ( الگو – پ... 

حل مشکل سفیدی صفحه نوکیا Nokia 105 TA-1034

در این پست از ارور موبایل نحوه حل مشکل سفیدی صفحه Nokia 105 TA-1034 ...