ارور موبایل

دانلود فایل QCN ترمیم شبکه Google Pixel 4

دانلود فایل QCN ترمیم شبکه Google Pixel 4
پشتیبانی سریع
15000 تومان

فایل QCN ترمیم شبکه Google Pixel 4

 

در این قسمت از آموزش های ارور موبایل فایل ترمیم شبکه Google Pixel 4 را برای شما آماده نموده ایم . فایل QCN حاوی اطلاعات شبکه (۲G,3G,4G) می باشد و اطلاعات شبکه را در فایل امنیتی NVM ترمیم می کند.

گاهی اوقات به دلایل زیادی گوشی موبایل شبکه خود را از دست می دهد و ما نیازمند فایل شبکه برای حل این مشکل می باشیم.

QCN یا Qualcomm Calibration Network ، یک فایل کالیبراسیون است که برای اطمینان از عملکرد صحیح ترمیم و تغییر IMEI ، شبکه ، وای فای و سایر پارامترهای مربوط به ارتباطات بی سیم در دستگاه های مبتنی بر چیپست کوالکام استفاده می شود. این فایل به صورت مخفی در بخش فایل های سیستمی گوشی قرار دارد و به طور معمول توسط تکنسین های موبایل استفاده می شود.

مورد استفاده اصلی QCN تعمیر و تغییر IMEI است. IMEI یک شناسه منحصر به فرد برای هر دستگاه است که برای ارتباط با شبکه های تلفن همراه استفاده می شود. در برخی موارد، ممکن است نیاز به تغییر IMEI گوشی داشته باشید، برای مثال در صورتی که IMEI گوشی شما مسدود شده یا به طور منظم تعویض سیم کارت می کنید. در این موارد، با استفاده از QCN می توانید IMEI گوشی خود را تغییر دهید و به ارتباط با شبکه دستگاه دسترسی پیدا کنید.

علاوه بر IMEI، QCN همچنین برای تنظیمات شبکه وای فای و دیگر پارامترهای شبکه مانند باند فرکانسی و توان خروجی استفاده می شود. با استفاده از QCN، می توانید این تنظیمات را به صورت دستی تغییر دهید و بهترین عملکرد شبکه را برای گوشی خود تنظیم کنید.

بنابراین، این فایل در تعمیر و تنظیم مشکلات ارتباطی گوشی های مبتنی بر چیپست کوالکام بسیار مفید است. با این حال، استفاده از QCN باید با دقت و به میزان لازم انجام شود، زیرا ممکن است برای تغییر تنظیمات نادرست به گوشی شما آسیب برساند. بهتر است از تکنسین های موبایل حرفه ای برای استفاده از QCN استفاده کنید.

ویژگی های فایل QCN

  • حل مشکلات شبکه
  • حل مشکلات آنتن دهی
  • ترمیم شبکه
پرداخت و دانلود
پشتیبانی سریع
15000 تومان
تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل