ارور موبایل

دانلود آخرین نسخه نرم افزار باکس میراکل Miracle Box

آخرین نسخه نرم افزار باکس میراکل
قیمت فایل : 3 تومان
آخرین نسخه نرم افزار باکس میراکل

آخرین نسخه نرم افزار باکس میراکل Miracle Box

درایورهای Miracle Box را روی رایانه نصب کنید: آیا از نرم افزار باکس میراکل Miracle Box یا Miracle Thunder Dongle استفاده می کنید و می خواهید تلفن هوشمند Android متصل به تلفن خود را متصل کنید؟ اگر بله ، قبل از فلش کردن دستگاه شما ، رانندگان معجزه آسا باید. بدون نصب درایور ، نمی توانید تلفن همراه را فلش کنید. بنابراین در اینجا در این پست در مورد درایورهای جعبه Miracle و Miracle Thunder Dongle Driver’s Installation بحث خواهیم کرد.

به یاد داشته باشید ، در بیشتر مواقع رایانه هنگامی که آن را با رایانه متصل می کنید ، تمام درایورهای لازم را به طور خودکار نصب می کند. اما گاهی ممکن است قادر به نصب خودکار درایورهای USB نباشد ، دلیل آن هر چیزی است. با این شرایط ، باید درایورها را به صورت دستی نصب کنید. باور کنید ، بارگیری و نصب درایورهای Miracle Box & Thunder Dongle در هر سیستم عامل windows pc بسیار ساده است.

این درایورها را می توان روی سیستم عامل های 32 و 64 بیتی نصب کرد. برای شروع کافیست بسته درایور را از لینک بارگیری کرده و روی رایانه شخصی خود نصب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درایورهای Miracle Box ، مقاله کامل را بخوانید.

 

درایورهای موبایل موجود در بسته:

Miracle ADB Driver
Miracle Intel Driver
Miracle MTK Driver
Miracle Nokia Driver
Miracle Oppo Driver
Miracle Qualcomm Driver
Miracle Samsung Driver
Miracle SPD Driver
Miracle VIVO Driver

 

قبل از اتصال تلفن به جعبه Miracle ، باید اشکال زدایی USB از طریق تلفن را فعال کنید ، زیرا بدون این ، تلفن شما ممکن است با رایانه متصل نشود. بنابراین ، ابزار Miracle Box Driver و Miracle Box را از لینک زیر بارگیری کنید. همانطور که قبلاً پیوندی برای بارگیری این فایلها ارائه داده ایم. فقط با یک ضربه می توانید فایل را بارگیری کنید. اگر پیوند کار نمی کند یا خطاهایی را نشان نمی دهد ، باید در بخش نظر دهید و مشکل را ذکر کنید ، تیم ما تلاش خواهد کرد تا در اسرع وقت آن را برطرف کند

 

 

لینک های مرتبط

پرداخت و دانلود
قیمت فایل : 3 تومان

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.