ارور موبایل

کمپین فروش ویژه ابزارهای تعمیرات موبایل

کمپین فروش ابزار ها
قیمت فایل : 545000 تومان
کمپین فروش ابزار ها
ساعت
دقیقه
ثانیه

در تعمیرات نرم افزار حرفه ای باشید

بانک بزرگ نرم افزار های تعمیرات موبایل هم اکنون در اختیار شماست شما با داشتن این بانک نرم افزار از داشتن 90% نرم افزار ها بی نیاز خواهید بود. این پکیج در واقع اگر گرفته از تمام برنامه های حال بازار کار است که شما را از داشتن چندین برنامه بی نیاز خواهد کرد.

unlock 4267896 3543840

نرم افزار های تخصصی حذف قفل گوشی بدون حذف اطلاعات

نرم افزار هایی مانند UFED  و MD-NEXT و OXYGEN از برترین نرم افزار های حال برای تجزیه اطلاعات گوشی می باشند که به راحتی می توان قفل گوشی را حذف نمود که ما در این بانک پگیج هر 3 این ابزار را برای شما درون پکیج قرار داده ایم.

hero phone alt

نرم افزار های تخصصی حذف FRP

برداشتن قفل حساب گوگل یا همان FRP بیشترین درآمد را برای تعمیرکاران به ارمغان می آورد. ما در این راستا برای شما همکاران نرم افزار و فایل های ویدیویی را قرار داده ایم تا اندروید 13 قفل FRP ها را آنلاک نمایید

کرک باکس های موبایل

کرک انواع باکس ها

به دلیل بالا بودن قیمت باکس ها خرید چند باکس برای تعمیرات موبایل به صرفه نیست  از همین رو کرک انواع باکس ها را برای شما دون پک گنجانده ایم تا بتوانید از کرک این باکس ها استفاده نمایید. در حال حاض کک های باکس ها 60% عملیات سخت افزاری باکس را انجام می دهند.

ترمیم سریال

نرم افزار های ترمیم سریال

ترمیم سریال یکی از مشکلات این روز ها می باشد چرا که با روت کردن گوشی و فلش اشتباه گوشی موبایل باعث null شدن شماره سریال موبایل می شوند از این رو چند برنامه برای حل مشکلات ترمیم سریال برای شما قرار داده ایم.

فارسی سازی موبایل

فارسی سازی موبایل

برخی گوشی های اندروید با فلش کردن رام روی موبایل زبان منطقه خود را از دست می دهنمد و نیاز است تا فایل فارسی سازرا بر روی این مدل گوشی ها رایت نماییم که خوشبختانه برای شما همکاران این ابزار ها را قرار داده ایم.

ردیابی موبایل

کنترل گوشی از راه دور

به جرات می توان گفت یکی از آموزش های تخصصی که همراه نرم افزار در این پکیج بی نظیر قرار داده ایم در هیچ سایتی یافت نمی شود آن هم کنترل از راه دور  گوشی می باشد که اختصاصی سایت ما بوده و از هیچ کجا کپی رایت نخورده است.

فایل های DRK سامسونگ

فایل های تخصصی DRK

این ارور در گوشی های سامسونگ به منزله آن است که دیگر نمی توان با گوشی خود کاری را صورت دهید و می بایست رو به تعمیر آن آورد و یا اینکه گوشی خود را به یک متخصص سپرد تا مراتب را در راستای تعمیر آن به عمل آورد.این فایل ها به شماکمک خواهد کرد تا این مشکل را رفع نمایید.

فایل حذف MI اکانت

فایل های حذف MI اکانت

وقتی حساب کاربری می اکانت بر روی شیائومی قرار می دهید پس از فلش یا ریست فکتوری نیاز به ای دی و پسورد می اکانت خود دارد اگر آن را فراموشس کنید با فایل هایی که در اختیار شما قرار داده ایم می توانید برخی مدل ها را آنلاک نمایید.

آنلاک بوتلودر

نرم افزار های آنلاک بوتلودر

نرم افزار های آنلاک بوتلودر بسیار کاربردی خواهند بود چرا که عملیاتی چون فلش و … نیازمند آنلاک بودن بوتلودر هستند و شما می بایست بوت لودر را باز کنید تا عملیات رایت بر روی گوشی موبایل را داشته باشید.

حل مشکلات شبکه

فایل های شبکه موبایل

فایل های شبکه موبایل نیز برای تعمیرکاران کاربردی خواهد بود چرا که با پرش آنتن و یا نداشتن آنتن رو به رو خواهند شد و از این رو نیاز به فایل ها و ابزار هایی جهت رفع این مشکل خواهند بود تا بتوانند مشکلات شبکه موبایل را رفع نمایند.

unnamed 1

پکیج عظیم فایل های روت موبایل

فایل های روت جهت آزاد سازی دسترسی در موبایل استفاده می شود برای مثال برای نصب کاستوم رام و یا اجرای بازی هایی که نیاز به دسترسی به فایل های سیستمی دارند گوشی بایستی روت باشد و این فایل های کاربردی در اینجا به کمک شما خواهد آمد.

unnamed 1

فایل های MDM موبایل

همکاران عزیز شما با دانلود فایل حذف MDM سامسونگ می توانید نسبت به باینری تعیین شده بایپس/ قفل امنیتی را غیر فعال کنید و رام نصب نمایید.

unnamed 1

فایل های تخصصی آنلاک بوتلودر

ده ها فایل برای آنلاک بوتلودر برای شما قارر داده ایم تا به راحتی قفل بوت لودر را آنلاک نمایید و بتوانید فایل های مد نظر خود را بر روی گوشی موبایل رایت نمایید.

کد همکاری

ارائه کد همکاری برای شما

با داشتن کد همکاری در خرید های بعدی از سایت شما با وارد کردن کد همکاری 50% از مبلغ خرید خود را تخفیف خواهید گرفت و این تخفیف برای شما تا همیشه باقی خواهد ماند.

پرداخت و دانلود
قیمت فایل : 545000 تومان

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.