ارور موبایل

دانلود نرم افزار حذف FRP نوکیا – Nokia FRP Tool

BMB Nokia FRP Tool یک جدیدترین نرم افزار ساده برای گوشی های نوکیا است که به کاربران کمک می کند تا FRP، بازنشانی کارخانه، باز کردن قفل الگو، و حذف قفل کاربر را از طریق حالت ADB/Fastboot/EDL/USB به صورت رایگان پاک کنند. بنابراین، اگر می‌خواهید بدون انجام هیچ‌گونه مراحل پیچیده قفل FRP را از گوشی خود پاک کنید، این مراحل ساده را دنبال کنید و Nokia FRP Tool V1 را بر روی رایانه خود دانلود کنید تا گوشی را تعمیر کنید.

می‌توانید از BMB Nokia Tool به‌صورت رایگان در هر گوشی اندرویدی نوکیا که بر روی Android Lollipop 5.0، Marshmallow 6.0، Pie 9.0، Nougat 7.0، Oreo 8.0، 10 Q، Android 11 و مهمتر از همه نسخه Android 12 اجرا می‌شود، استفاده کنید. همچنین با هر نسخه سیستم عامل معماری ویندوز 7، 8، 10، 11 (32 بیت و 64 بیت) سازگار است.

روش استفاده از Nokia FRP Tool V1.0 برای کامپیوتر بسیار ساده است، کافی است ابزار را روی رایانه خود اجرا کنید، سپس گوشی خود را در حالت EDL یا MTK Vcom به رایانه متصل کنید و حالت دستگاه را انتخاب کنید. حالا این ابزار گوشی شما را شناسایی می کند و FRP، قفل کاربر را باز می کند یا بازنشانی کارخانه را به راحتی در عرض چند دقیقه دور می زند،

پرداخت و دانلود
پشتیبانی سریع
35000 تومان
ساعت
دقیقه
ثانیه

تا پایان تخفیف

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل