ارور موبایل

دانلود نرم افزار TFT RAMDISK Tools

دانلود نرم افزار TFT RAMDISK Tools
قیمت فایل : 0 تومان
دانلود نرم افزار TFT RAMDISK Tools

ابزار TFT Ramdisk V1.0.0.0 به کاربران این امکان را می دهد که فعال سازی iCloud بر اساس checkm8 را از هر آیفون یا آیپدی که روی IOS 7 تا IOS 17 اجرا می شود دور بزنند. این یکی از کاربرپسندترین و بی دردسرترین برنامه هاست که به راحتی iCloud را دور می زند SN دستگاه را تغییر دهید و دستگاه را با استفاده از رایانه مبتنی بر ویندوز بازنشانی کنید.

رمز نصب : TFT

ابزار TFT Ramdisk دارای چندین ویژگی است که به کاربران اجازه می دهد دستگاه های iOS خود را سفارشی کنند. این ویژگی ها شامل پنهان کردن به روز رسانی ها، راه اندازی مجدد و دسترسی به گزینه های پیشرفته برای دستگاه های جیلبریک شده است. برای مثال، کاربران پیشرفته می‌توانند گزینه‌های پاک کردن را مخفی کنند، اعلان‌ها را تعمیر کنند و به اطلاعات سخت‌افزار دسترسی داشته باشند. این ابزار همچنین رمز عبور و پشتیبان گیری را کنترل می کند.

علاوه بر ویژگی‌های فوق، ابزار TFT Ramdisk V1 Beta به کاربران اجازه می‌دهد تنظیمات دستگاه را تغییر دهند، صفحه‌های فعال‌سازی را دور بزنند و شناسه‌ها را تغییر دهند. این ابزار همچنین بای پس بدون اتصال، توابع پنهان iCloud و توانایی دستکاری نسخه‌های iOS را فراهم می‌کند. همه این ویژگی ها این ابزار را به ابزاری قدرتمند برای سفارشی سازی و کنترل گسترده دستگاه های iOS تبدیل می کند.

ابزار TFT Ramdisk چیست؟

TFT Ramdisk Tool یک نرم افزار همه کاره است که برای ویندوز طراحی شده است که به کاربران امکان می دهد فعال سازی iCloud را در دستگاه های checkm8 دارای iOS 7 تا iOS 17 دور بزنند. این نرم افزار می تواند رمز عبور، صفحه سلام و مدیریت دستگاه موبایل (MDM) را دور بزند، فعال سازی ایجاد کند. فایل ها، Apple ID ها را حذف کنید، SN را تغییر دهید، iOS 16 را دور بزنید و به سرعت FMI تولید کنید.

فرآیند استفاده از ابزار ساده است. برای شروع، ابزار را روی رایانه خود اجرا کنید و دستگاه خود را وصل کنید. این ابزار به سرعت تلفن شما را شناسایی کرده و اطلاعات کامل خواندن دستگاه را به نمایش می گذارد. بعد، عملکرد مورد نظر را انتخاب کنید و چند لحظه صبر کنید تا کار کامل شود. تمام چیزی که وجود دارد همین است!

Extra
[Normal] Read Info
[JB] Hide Software Update Hide Erase All Content
[JB] Restore OTA update
[JB] FIX Notification
[Normal] Reboot iDevice To (Reboot iDevice|Shutdown iDevice|Enter Recovey Mode)
[REC+DFU] Read HW Info
[REC+DFU] Exit Recovery DFU

PASSCODE
1.Backup Passcode Full
2.Erase All Content and Settings
3.Restore Backup

RAMDISK
GET Activation [CHANGE SN] Bypass Hello
[iPWNDFU] Fix Mount
[iPWNDFU] BOOT PURPLE

Purple
WRITE(Serial|bluetooth|Wifi|Ethernet)
[DIAG] READ HW INFO
[DIAG] READ INFO
[DIAG] UNLOCK WIFI

HELLO SCREEN
UNTETHERED BYPASS [MEID] [NO SIGNAL] UNTETHERED BYPASS [GSM] HIDDEN iCLOUD
FAKE IOS VERISON
RESTORE IOS VERISON

Supported iPhone models:
➡️ iPhone 5s /6 /6 Plus
➡️ iPhone SE
➡️ iPhone 6s e 6sPlus
➡️ iPhone 7 e 7Plus
➡️ iPhone 8 e 8Plus
➡️ iPhone X
➡️ iPhone 4s
➡️ iPhone Air
➡️ iPad Mini (2-3)

پرداخت و دانلود
قیمت فایل : 0 تومان

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.