ارور موبایل

آیفون SE محبوب ترین گوشی هوشمند در کره جنوبی

گوشی آیفون SE محبوب‌ترین گوشی هوشمند در سه ماهه دوم سال در کره جنوبی بوده است. به طور کلی شرکت اپل شاهد افزایش ۱ درصد به ۱۹ درصد از سهم بازار خود در مقایسه با سه ماهه قبل بوده است.

سامسونگ با سهمی ۶۷ درصدی، ۳ درصد بیشتر از Q۱، به سلطه خود در بازار ادامه داد. این عملکرد می‌تواند تا حدی به سری Galaxy S20 نسبت داده شود، که نشان می‌دهد خط تولید chaebol بهتر از بقیه جهان عمل می‌کند.

پرفروش‌ترین گوشی‌های هوشمند از میان کدام مدل‌ها هستند؟

پنج مورد از میان ده گوشی هوشمند پرفروش کشور مدل‌های Galaxy A بوده‌اند که نشان می‌دهد تقاضا برای تلفن‌های هوشمند ارزان قیمت به دلیل شیوع ویروس کرونا افزایش یافته است. همچنین این امر با تخمین‌هایی نشان می‌دهد تلفن‌های با قیمت کمتر از ۴۰۰ دلار، ۴۵ درصد از کل محموله را تشکیل می‌دهد، درحالی که این رقم در سه ماهه قبل ۳۳ درصد بوده است. ال جی با سهم ۱۳ درصدی، جایگاه سوم خود را حفظ کرد، اما در مقایسه با سه ماهه اول سال ۳ درصد این سهم را از دست داد. به طور کلی، فروش تلفن‌های هوشمند در کره جنوبی نسبت به سه ماهه اول سال ۹ درصد افزایش یافته است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۸ درصد سقوط کرده است.

ویژگی‌های گوشی آیفون SE

آیفون SE با قیمت ۳۹۹ دلار شروع می‌شود که پردازنده این مدل آیفون با آیفون ۱۱ یکی است. این گوشی از یک صفحه نمایش ۴.۷ اینچی، دوربین پشت ۱۲ مگا پیکسلی و شارژ بی‌سیم بهره می‌برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل