ارور موبایل
Samsung Files Patent Describing New Ways to Mount Its S Pen to a Foldable Device: Report

ثبت اختراع سامسونگ برای نصب قلم S خود روی دستگاه تاشو

[ad_1]

از آنجایی که دستگاه‌های تاشو هوآوی باریک‌تر می‌شوند و استانداردهای جدیدی را با هر راه‌اندازی تعیین می‌کنند، به نظر می‌رسد سامسونگ پس از سهل‌انگاری و ادامه به‌روزرسانی‌های طراحی تکراری در چند سال گذشته، احساس ضعف می‌کند. و این بسیار منطقی بود زیرا سامسونگ همچنان بازیکن غالب در فضای تاشو است. اما چشم انداز گوشی های هوشمند تاشو، به ویژه آنهایی که طرح بندی افقی دارند، با عرضه Google Pixel Fold و OnePlus Open در سال جاری در حال تغییر است. OnePlus حتی جدیدترین دستگاه تاشو خود را در هند عرضه کرده است، بازاری که تا کنون تحت سلطه سامسونگ در مورد گوشی های تاشو بود. بازیکنان جدیدی که وارد فضای تاشوها می‌شوند، مطمئناً به نظر می‌رسد که سامسونگ در حال آماده‌سازی با انتشاری است که اخیراً ادعا می‌کند سامسونگ در حال «مهندسی معکوس» Huawei Mate X5 است تا راه‌هایی برای باریک‌تر کردن Galaxy Z Fold آینده بیابد. در حالی که همه ما دوست داریم سال آینده یک مدل باریک‌تر Galaxy Z Fold را ببینیم، پتنت جدید سامسونگ همچنین تلاش‌های این شرکت را برای ادغام قلم S Pen خود در تاشو روشن می‌کند.

این پتنت برای اولین بار توسط Studimo با همکاری دیوید کوالسکی مشخص شد و برخی از فلسفه‌های طراحی جالب را نشان می‌دهد که سامسونگ در حال کار بر روی آن است تا قلم S Pen منحصربه‌فرد خود را در خط تولید تاشوهای خود ادغام کند. این پتنت به تفصیل توضیح می‌دهد که سامسونگ چگونه قصد دارد قابلیت تاشو خود را تا حد ممکن باریک نگه دارد و در عین حال S Pen خود را یکپارچه کند، کاری که با توجه به ضخامت قلم فعلی S Pen آسان نیست. در اوایل سال جاری، سامسونگ حتی یک قاب جدید برای گلکسی زد فولد 5 خود معرفی کرد که یک قلم اس باریک‌تر در آن نصب شده بود و آن را بسیار باریک‌تر از قاب سال گذشته گلکسی زد فولد 4 کرد.

یکی از طرح‌بندی‌ها، قلمی را نشان می‌دهد که به یک طرف تاشو (به عنوان بخشی از قاب آن) متصل است، در حالی که طرح دیگر آن را در پشت دستگاه نصب می‌کند که شبیه به سری Galaxy Tab سامسونگ و دستگاه‌های Surface Duo مایکروسافت است. همچنین جزئیاتی وجود دارد که تغییراتی را در طراحی خود قلم S نشان می دهد، به طوری که برخی از طرح ها بیش از یک دکمه را نشان می دهند و برخی حتی سه دکمه در کنار قلم دارند.

گزارش‌های قبلی به نیاز به طراحی باریک‌تر S Pen اشاره کرده‌اند که ادغام آن را از طریق یک سیلو در بدنه تاشو بسیار آسان‌تر می‌کند. این شبیه به اجرای فعلی قلم S در گلکسی اس 23 اولترا خواهد بود. با این حال، همان گزارش همچنین بیان می‌کند که تلاش‌های قبلی برای انجام این کار شکست خورده است زیرا دستگاه در نهایت بسیار ضخیم شده است. در واقع، به نظر می رسد که چیدمان کناری که به تازگی بررسی شده است، انتخاب بهتری است و همچنین امکان طراحی های تاشو باریک تر را فراهم می کند.

شایعات تاکنون اطلاعات بسیار متناقضی در مورد Galaxy Z Fold 6 آینده سامسونگ داشته اند. برخی گزارش ها حاکی از طرح صفحه نمایش جدید با نسبت ابعاد متفاوت است، در حالی که برخی دیگر به طراحی آشنا اما با قلم S یکپارچه که در برخی از آنها درز کرده است اشاره می کنند. تصاویری از نسخه های اولیه Galaxy Z Fold. همچنین اطلاعاتی در مورد خط تولید مقرون‌به‌صرفه‌تر Galaxy Z FE وجود دارد که گفته می‌شود در کنار سری Galaxy Z Fold آینده عرضه خواهد شد، که باید با نسل جدید گوشی‌های تاشو مقرون‌به‌صرفه مانند Tecno Phantom V Fold، Tecno Phantom V Flip (بازبینی) و موتورولا ریزر 40

[ad_2]

ارور موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.