ارور موبایل

سامسونگ به دنبال ساخت لنز ۶۰۰ مگاپیکسلی است

سامسونگ به دنبال ساخت لنز ۶۰۰ مگاپیکسلی است

 

یکی از افراد بانفوذ در شرکت سامسونگ اعلام کرد این شرکت در حال کار روی یک سنسور دوربین ۶۰۰ مگاپیکسلی است. این خبر که همراه با تصویری از عملکرد سنسور جدید سامسونگ در فضای مجازی منتشر شد کاملا قابل استناد است و احتمال صحت آن را تأیید می‌کند. تصویری که این فرد در فضای مجازی منتشر کرده نشان می‌دهد دوربین جدید سامسونگ امکان تصویر بردرای 4K و 8K را دارد و می‌تواند تا میزان بسیار زیادی بزرگنمایی داشته باشد بدون اینکه به کیفیت فیلم آسیبی وارد شود.”

با توجه به اینکه افزایش زوم روی تصاویر باعث ایجاد تصاویر پیکسلی می‌شود، سامسونگ قصد دارد برای رفع مشکل، پیکسل‌های لنز خود را افزایش دهد. سنسور جدید سامسونگ از پیکسل‌های ۰.۸ میکرو پیکسلی تشکیل شده است که سرعت تصویربرداری ۱/۰.۵۷ را دارد و می‌تواند با سرعت فوق العاده تصویربرداری کند./

قطر بسیار زیادی لنز ۶۰۰ مگاپیکسلی سامسونگ

اما این کانسپت دارای ایردهایی است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ضخامت زیاد ۲.۲ میلی آمپر در پشت این گوشی اشاره کرد که به دوربین آن مربوط می‌شود. علاوه بر این، قُطر خود گوشی هم احتمالا بیش از ۸.۳ میلیمتر خواهد بود. با این حال افزایش اندازه پیکسل‌های گوشی جدید سامسونگ اصلا موضوع غیر قابل پیش بینی نبود چرا که در سال ۲۰۱۹ سامسونگ از سنسور ۰.۷ میکرو پیکسلی استفاده کرد. با این حال شرکت سامسونگ هنوز اطلاعات رسمی درباره این گوشی در فضای مجازی منتشر نکرده است و مشخص نیست چه زمانی این گوشی وارد بازار خواهد شد.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.